Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik! Tetszem neki! Azert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik! Tetszem neki! Azert nem kezdeményez mert szégyenli, hogy súlyfeleslegem van, es ciki ha más észreveszi jobban kedvel?

Figyelt kérdés

Nem túl korrekt sztori,de az enyém,es most ezt élem meg,ez van.Nem büszke vagyok rá,de jó erzéssel tölt el!

40 eves vagyok,férjes asszony,gyerekek már nagyok.De ez most más!Vannak súlyproblémáim,(gatlasaim is vannak emiatt)ezért ha egy pasi bepróbálkozott,többnyire,sőt szinte soha nem vettem komolyan!Mindig elvicceltem a dolgot.Nem dagadt vagyok,nőiesen molett,párom szerint megbolondítok mindenkit magam körül (20 eve vagyunk egyutt) de nem kellett félnie soha,hogy könnyen kapható vagyok!

Talán mert nem találkoztam olyanal mint ez a kolléga!!?Mar fél éve flörtölgetünk,(neki is van családja) alig várom,hogy találkozzon a tekintetúnk,mintha újra 20 éves lennék.Tudom,érzem,hogy kölcsönös az erős szimpátia,mégis ez a dolog nem lép előre!Lehet ciki neki a súlyoroblémám,hogy egy jó pasi többet akarhasson egy magamfajta nőtől.Nem sexre gondolok!Csak valami másra!Egy kávéra,vagy egy nagy beszélgetésre kettesben ami csak rólunk szól!Vagy csak annyi lenne az egész,hogy szeret a tásaságomban lenni,ne gondoljak ennyire bele a dolgokba?!Ez most miert más,mint bárki eddig???!



2017. szept. 20. 07:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"t szégyenli, hogy súlyfeleslegem van"

Szégyell, nem mer fölvállalni, nem tudja meglépni ezt a korlátját, hogy ne érdekelje a testsúlyod, és ezt meg is mondta, akkor mit vársz tőle? Ő nem bírna fölvállalni, változnod kéne azért , hogy az ideálja legyél, ergó nem szerelmes beléd, így hát mit akarsz tőle, tovább kéne lépned

2018. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Sztem csak szeret a társasàgodban lenni ennyi.Ha szerelmes lenne beléd akkor felvâllalt volna eszébe sem jutott volna a kérdés hogy fel vàllal vagy sem.
2018. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
A lênyeg az hogy nem kellessz neki eléggê .Az ilyen pasas mégha talàl is magànak egy csinos vékony nőt max szeretőnek kell majd .Én nem venném komolyan.A biztos kênyelmét ugy sem adnà fel egy nőért sem.:)
2018. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem akarlak megbántani,de az életkorod valóban nem áll arányban az érzelmi érettséged szintjével.Felnőtt,családos nő vagy.Te is tudod,hány ilyet látni naponta magad körül.Szerintem örülnöd kéne,hogy tisztel annyira,hogy ne kezdjen ki veled.Ő érzi a határokat,ugyanakkor élvezi a flörtöt,viszont ez valószínűleg csak ennyi.Talán jobb is ez így mindenkinek.Ha elvált ember lenne,azt mondanám,oké.Így csak felesleges bonyodalmakban lenne részetek...A kávézosról meg annyit,hogy ma még kávézgatunk eg dumálgatunk,holnap már egymáson pihegünk.Ez nem rosszindulat,de ahol megvan a vonzalom csírája,ott veszélyes játék ez.Akár telt vagy,akár szőke,akár barna.Nem a külső dönt.

2018. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😔😏😊az eszem ezeket a dolgokat tudja ám..!És már lassan egy éve ez így van.Változatlanul.Annnyi,hogy a kávé megvolt,de csak munkahelyen belül.Minden nap meghív 😊Nem kevesebb azóta sem a szimpatia,nem értem ezt az egészet.Ez nem kor függő ám.Még soha nem voltam így.Én még nem éreztem ezt senki irant.Az a közhely,hogy harc az eszed,meg a szíved közt.Nem tudok elfordulni tőle,nem megy.De ez így már "fáj"!Ne iteljetek el kerlek!
2018. febr. 3. 16:26
 36/36 anonim ***** válasza:
Tetszik neki ,hogy tetszik neked!Növeled az önbizalmát!
2018. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!