Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik beteljesületlen szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik beteljesületlen szerelem?

Figyelt kérdés

Amikor valami miatt nem lehet együtt két ember, tudják is és elfogadják.

Pl. egyik fél házas vagy kapcsolatban van, esetleg túl nagy a korkülönbség...?


Mit gondoltok, létezik beteljesületlen szerelem vagy csak szimplán gyávaság?


2017. dec. 19. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. De elmúlik és tovább kell lépni.
2017. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Volt is nem is egy .Az első pasi visszautasitott ezt elfogadtam.Kb pàrhonap mulva egy másik pasi aki udvarias volt kedves jóképű tipikus csajok kedvence.Sajnos az exe közbe avatkozott őt vàlasztotta .A 3.tul idős volt hozzàm még is őt volt a legnehezebb elengedni .
2017. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
#12 en voltam.
2017. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik. Lehet több oka is, de a leggyakoribb, hogy az egyik fél(vagy akár mindkettő) házas. Persze, lehet azt mondani, hogy ez szimpla gyávaság, váljanak el, de azért ez ennél egy kicsit összetettebb probléma.
2017. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Létezik. Mindketten párkapcsolatban élünk. 6 éve ,,tart" Értelmes felnőtt emberek vagyunk. Csak egy erős kézfogás volt ez idő alatt- minden benne volt...Ha meglát, ha meglátom megáll az idő, remeg a térd. Pedig, nem mai gyerekek vagyunk.
2018. márc. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ha ezt érzitek egymás iránt akkor miért nem váltok el és jöttök össze?

Egyszer élünk ne feled!

2018. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%
Ebben sajnos énis benne vagyok.. mindkettőknél évek óta megan a szikra, de rossz körülményk közt ismerkedtünk meg, nem ugy ahogy kellett volna.. minden volt vele csak kapcsolat nem pedig tudom h volt köztünk valami különleges.. sosem fog iránta elmúlni a szerelem..
2018. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 The Wounded Eagle válasza:
Tudatos 2 irányból azonos érzés mellett ha nem teljesül be valami miatt az gyávaság. Választ meg is adtad.10 éve tart egy lánnyal valami amit más soha nem adott azóta se meg senki és fordítva. Lelki dolgok.... Nem egy jó szex mielőtt bárki is fogok. Sok víz le folyt azóta mind kettőnknek... Viszont azóta sem futottunk össze ha épp valaki szingli is lett. Nem is adunk esélyt magunknak.... Miért? Félelem... Gyávaság... Nem tudom mi a jó szó...
2020. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. De kérdés milyen szerelem. A normál szerelemben erősebb a tudatosság, a kérdező indokaival elfolytod. Ellenben van ,,A szerelem". Szerintem 1 ember életében 1 ilyen van. Napias munka elnyomni, még 10 év után is. Kicsit olyan érzés, hogy vakon, robot módba élsz, a tudatod vezet, és konstans hiányod van bármilyen egyéb szerelembe/párkapcsolatba mész bele. Aztán ha mégis újra találkoztok, az maga az eufória. Nemtudom, hogy a kokain ad-e ilyen érzést, de szerintem ez erősebb. Hogy mik azok amiktől nem teljesül be? Elsőre a család és az eltíltás. Majd a távolság és a "helyes" út követése. Aztán mindenkinek változik az élete, szal élethelyzetek. Amikor mégis újra keresztezi az utatokat a sors, érettebbek vagytok, akarjátok egymást, bedob egy olyat, hogy a meglévő szar kapcsolatban a külső fél milliókat nyer. Ez nem lenne visszatartó erő kettőtök között, de van egy nem szerelem gyerkőc. A felelősség pedig felelősség. Szóval a tirpák sors az amitől beteljesületlen tud maradni ,,A szerelem", mert a döntéseink befolyásolják az életünket. Az őszinteség az ami a legfontosabb, saját magaddal, és a másikkal is. A legtisztább, legsebezhetőbb őszinteség. Meg kell érni ehez, ha a külsőségek befolyásoló tényezők, ha nincs még meg a függetlenség. De a lehető legkorábban kell ezt tenni. 2 Emberen múlik. De ha magaddal is őszinte vagy, akkor nem eshet bajod, ha a másik nem értékeli ezt, mert az nem igazi szerelem. Én már mindenem, az egész életművem feladnám, hogy beteljesüljön, hogy választ kapjak, hogy valóban az-e amit érzek, gondolok. De mocskosul nehéz, hogy sorról sorra olyan tirpák nehézségeket görget elém/elénk a sors, amiben minden normális értékrendet fel kellene gyújtani, hogy beteljesüljön. Én akarom. De ketten(hárman) vagyunk ebben.
2022. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!