Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Netes szerelem létezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes szerelem létezik, találkozás előtt? Egy gyerekes egyedülálló anya vagyok,35 éves. Soha nem éreztem még ilyent, hogy még nem is találkoztunk, de szeretem. És ez kölcsönös. Rengeteget beszélünk, videóhívással, írásban.

Figyelt kérdés

Hamarosan másik országból repül ide hozzám.Én ennek mindig ellene voltam, hogy ilyen nem létezik,erre tessék..

Volt már így valaki? Mi lett a vége?



2018. jan. 7. 01:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%

Egy másik, honnan tudod biztosra, hogy nincs otthon felesége, gyereke, iszonyat büdös szájszaga, stb., és Te szerelmes vagy belé!

No komment.

2018. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
84%

Igen, létezik ilyen, nem is ritka dolog.


A probléma nem is az, hogy beleszeret az ember valakibe, akit sosem látott (akár egy telefonos partnerbe is bele lehet szédülni), hanem az, hogy mekkora kijózanodás követi az első találkozást.


A leggyakoribb, hogy nagy a pofon, ami online működött, az hirtelen offline nem megy, kiderül, hogy csak egy álomképbe szerelmes az ember, de a hús-vér példánya nem éri el az álom képességeit.

Ennek ellenére van akinél működik.



(Ui: az ilyen más országból ide repül dolgoknák még az gyakori, hogy egyáltalán nem gondolja túl komolyan az illető, egy fapados repjegyet megkap egy ebéd árából, és pontosan tudja, hogy simán angolosan távozhat bármikor)

2018. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

'Létező amit érzel' xDxD fizika egyes.


Ez nem szerelem, de érzed s megkérdezed, létezik-e? Nagy vonzódásod van felé. Mit számítanak a behatároló szavak? Érzed, élj neki.

2018. jan. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Ez a plátói szerelem
2018. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
54%
Létezik, főleg nők részéről. Három ilyen nővel találkoztam, abból kettő, képet sem látott rólam, majd találkoztunk és együtt is éltünk, pár évig. Oké, tudom, szánalmas, mert én nem igazán éreztem semmit, csak kellett a biztos, odaad szexpartner.
2018. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
ezerrel ismerkedtem neten anno,és amikor ilyet éreztem,azok voltak a legnagyobb csalódások élőben :)
2018. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
milyen nemzetiségű?
2018. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
83%

Jártam már így, aztán az illető last minute lemondta a randit és dugott mással. Nagyon fájt, mert állandóan szerelmes verseket írt nekem, és odavolt meg vissza.


Volt ilyen is, hogy másik országból udvarolt egy állítólag angol férfi, de csak képet láttam. Aztán pénzt kért az útra, nem adtam, és eltűnt a ködben.


Ha ide is jön a férfi, légy óvatos, ne hívd meg magadhoz egyből. Milyen nemzetiségű?

2018. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam még igy de egy kollégám szédített így egy magyar nőt otthon.

Azt tudni kell hogy a srácnak családja volt de ezt el felejtette közölni a nővel :)

Első tali szex.

Majd hirtelen véget ért a nagy románc... Gondolom kitalálod miért.


Ne legyél hülye és ne feküdj le vele.

2018. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy arab. Magyar. És nem húzzuk a találkozót,max 2hét még, nem beszélgetünk régóta. A repülőjegy meg nem olcsó ide,még a fapados sem..plusz még 400km vonatozás,ami itt egy repjegy ára. Mivel rengeteget beszélünk videóhívással,látom mindig, hogy hol van,nincs felesége,sem gyereke. 1éve keresek társat,senkinél nem volt ilyen.. és nyilván tudom, hogy élőben minden kiderül,nem vagyok tini már..
2018. jan. 7. 10:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!