Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Netes szerelem létezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes szerelem létezik, találkozás előtt? Egy gyerekes egyedülálló anya vagyok,35 éves. Soha nem éreztem még ilyent, hogy még nem is találkoztunk, de szeretem. És ez kölcsönös. Rengeteget beszélünk, videóhívással, írásban.

Figyelt kérdés

Hamarosan másik országból repül ide hozzám.Én ennek mindig ellene voltam, hogy ilyen nem létezik,erre tessék..

Volt már így valaki? Mi lett a vége?



2018. jan. 7. 01:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, kit érdekel, de van egy gyereked. A vészcsengőt nálad eltompítja az a valamiért lenyűgöző tény, hogy ez a faszi mennyi pénzt költ, hogy iderepüljön.
2018. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
En azt gondolom h ha nem cuccol rogton a Kerdezohoz es nem tartatja el magat,udvarol normalisan es mondjuk valoban keres es talal munkat, amivel jelzi h Magyarorszagon tervezi a jovojet, ha a gyermekkel normalis es elfogadjak egymast + mukodik a kemia es a kommunkacio az anyaval, siman lehet belole bmi.
2018. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Csalódás lesz a vége, de majd túlteszed magad rajta, az ember nagyon sok mindent kibír.
2018. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Már bocsi,de ez egy marhaság. Mi mit tompít el??? Azért mert van egy gyerekem nem randizhatok? Ádám el magam??? Ki beszélt összeköltözésről??? Nekem a gyerekem az első! De nehogy már azért ne randizhassak,mert anya vagyok.
2018. jan. 7. 15:00
 35/42 A kérdező kommentje:
Netes ismerkedésből lett a kislányom,és közel 9éves kapcsolat.
2018. jan. 7. 15:03
 36/42 A kérdező kommentje:
***Ádám=ássam
2018. jan. 7. 15:50
 37/42 anonim ***** válasza:

Miért érdekel, ki mit írogat neked ide?

Találkozzatok, aztán minden kiderül!


Hasonlóképpen vagyok. De ez ennyi nekem, tovább nincs.

2018. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

19 es vagyok, akiről írtam annak a családja otthon lakott Magyarországon , ők is kameráztak, de így biztos volt benne a csaj ugye hogy nem hazudik a pasi,mert ugye itt egyedül élt, hàt tévedett! De rengeteg nője volt már akik elől mindent eltitkolt ugye , hoszabb rövidebb ideig...

De nem ez a lényeg , mert lehet téged a sors egy valóban normális férfival hozott össze! Azt kívánom úgy legyen.

Én is utaznék ha úgy vélném megtaláltam a másik felem, ez nem is kérdés. Csak azért próbálunk itt a másik rossz verzióra is rávilágítani. Szóval figyelj oda, olyat ne tegyél amit megbánhatsz később. A pasik simlisek és sajnos több az ,mint aki nem....

2018. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Félreértesz, nem azt mondom, hogy ne ismerkedj, hanem hogy jobban kéne vigyáznod magadra, mert van egy gyereked.


Hol él most ez a fazon? És hol fog élni itthon?

2018. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy randizom valakivel,az miért jelenti azt, hogy nem vigyázok magamra?
2018. jan. 7. 23:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!