Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Netes szerelem létezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes szerelem létezik, találkozás előtt? Egy gyerekes egyedülálló anya vagyok,35 éves. Soha nem éreztem még ilyent, hogy még nem is találkoztunk, de szeretem. És ez kölcsönös. Rengeteget beszélünk, videóhívással, írásban.

Figyelt kérdés

Hamarosan másik országból repül ide hozzám.Én ennek mindig ellene voltam, hogy ilyen nem létezik,erre tessék..

Volt már így valaki? Mi lett a vége?



2018. jan. 7. 01:10
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Talalkoztatok?
2018. febr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Nem. Mert ide akart költözni kb azonnal. Én ilyenbe nem megyek bele. A lànyom biztonsága mindennél fontosabb. Azóta is könyörög. De ezt így soha.
2018. márc. 2. 15:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!