Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Netes szerelem létezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes szerelem létezik, találkozás előtt? Egy gyerekes egyedülálló anya vagyok,35 éves. Soha nem éreztem még ilyent, hogy még nem is találkoztunk, de szeretem. És ez kölcsönös. Rengeteget beszélünk, videóhívással, írásban.

Figyelt kérdés

Hamarosan másik országból repül ide hozzám.Én ennek mindig ellene voltam, hogy ilyen nem létezik,erre tessék..

Volt már így valaki? Mi lett a vége?



2018. jan. 7. 01:10
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy ebből ásó-kapa-nagyharang lesz. Csak az 1 év alatt beszélgettem pár emberrel,de hasonlót nem éreztem. Nem tudom mi ez,úgymond kb 9éve kerestem társat ezelőtt utoljára.
2018. jan. 7. 10:40
 22/42 anonim ***** válasza:
Ismerosom ismerose volt,megis honapok kellettek mig elhittem h letezik,nyomoztam neten h igaz-e amiket mond magarol es sok ido kellett mig rajottem h oszinte, jon es hiv amikor igeri es nem volt szex az elejen,ennek ellenere fizette a programokat es 4honap tavkapcsolat utan felajanlotta h koltozzunk hozza. Ez utan is jott meg 5honap tesztidoszak,amikor jott tobb napra es egyutt is nyaraltunk gyerekekkel.Letezik. 2ev egyutteles utan kerte meg a kezem,de ehhez az kellett h rengeteget beszelgettunk, mukodott a kemia es ismertem a hatteret,bemutatott a csaladjanak es csaladi autot vett h beferjunk mind gyerekestul. Viszont volt olyan netes randim is h szerelmes voltam az idealba amilyennek elkepzeltem,ehhez kepest egy hazug csalo volt,en meg benyaltam mindent. Szoval ovatosan az elejen,neten bki azt mond amit akar.
2018. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Gratulálok.😊 Óvatos leszek mindenképpen. Szerencsére nem vagyok az a bedőlős fajta. Azért is vagyok még szingli. Próbálkoztak sokan,de a nagyja mind egy dologra ment,abból meg nem kérek.
2018. jan. 7. 10:53
 24/42 anonim ***** válasza:

"Próbálkoztak sokan,de a nagyja mind egy dologra ment,abból meg nem kérek."


Pont ezért fogod ezt megszívni.


Ha már a fél világot átrepüli miattad 1 év után, akkor nem nagyon fogod húzni az időt a további ismerkedésre :)

2018. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem régóta beszélgetünk.Milyen 1év???
2018. jan. 7. 11:44
 26/42 anonim ***** válasza:
Ha nem régóta beszélgettek, mibe vagy szerelmes?
2018. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Éppen ez a kérdésem. Hogy nem értem. Vicc...
2018. jan. 7. 12:40
 28/42 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztosan vesz majd ő is családi kocsit, hogy beférjetek.
2018. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Hmm..tipikus troll válasz. Nem kell kocsi. Több mint 1éve egyedül tartom el magunkat a lányommal.

Fura, hogy hányan nem is értik a kérdést. És itt nem azokról beszélek,aki megírták a negatív tapasztalataikat. De ezek a tipikus netes trollok,mikor az életben hasonló helyzetben sem voltak,de mindenhez hozzászólnak negatívan..Sőt nem is negatívan,hanem próbálják alázni a kérdezők. És igazából a válaszaimat sem tudják értelmezni,mikor direkt leírtam, hogy mit gondolok a dologról.

2018. jan. 7. 13:15
 30/42 A kérdező kommentje:
*** Kérdezők=kérdezőt
2018. jan. 7. 13:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!