Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit,aki felfigyelt rám,és elkezdtünk randizni. A harmadik találkozon a férfi közölte velem,hogy őszinte szeretne lenni hozzám,és így szólt: Tudnom kell valamit. Neki volt egy 6 éves párkapcsolta. Másfél éve külön vannak,de a lány sokszor keresi őt annak ellenére,hogy végezetül a lány szakított. Valahogy mindig tartják a kpcsolatot,de semmi testiség nincs.Tudtommal. A férfi azt mondta, hogy nehéz helyzetben van,mert 4 évig együtt éltek és ha felkeresi a lány,mindig megzavarodik. Arra kért a férfi,hogy legyek türelmes,mert neki nehéz ez a helyzet.

Azt mondja, boldog ha velem találkozik,megtudom nevettetni,jól érzi magát velem. De ha véletlen összefut a lánnyal,mint most legutóbb,összezavarodik.

Azt mondta a férfi nekem,hogy a lány már nem tudja úgy boldoggá tenni őt. Akkor miért ilyen nehéz dönteni?

Ezt tisztelem a férfiban,hogy elmondta,hogy még érzelmileg nem tudott kiszállni a kapcsolatból,de akkor miért kezdett el velem randizni,miért tervezett velem komoly jövőbeli terveket? Még csak 3 hete ismerjük egymást,de én nagyon jól érzem magam ha vele vagyok,és ő is velem. Most időt kért,hogy egyedül lehessen,és tisztázza magával mit szeretne. De ha másfél év alatt nem jöttek újra össze, miért pont ez idő alatt kellett engem is bele vonni ebbe a helyzetbe?....

Én 24 vagyok,a férfi 34.

Ő már családalapításon gondolkozik,és azt mondta, hogy nem akarna már mást,ő tőlem szeretne a jövőben családot. Nem tudom hova tenni ezt az egész helyzetet. Ha úgy dönt hogy vágjunk bele,mi a garancia arra,hogyha a lány felkeresi,nem inog meg velem kapcsolatban?

Tanácstalan vagyok..


2018. febr. 21. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 8-as mindent elmondott. Én hagynám.


26N

2018. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy még mindig az exet szereti.Te veled csak megpróbálná elfelejteni, de nem megy neki.

Szerintem 3 hét még nem sok, ne várd meg míg nagy sokára, elhagy.Minél hosszabb idő fog eltelni annál nehezebb lesz.

2018. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan faxtarisznya a pasas.
2018. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Komolytalan! Ha adhatok egy tanácsot, még most szállj ki ebből az egészből, mert a pasi egy érzelmi manipulátor. 34 évesen nem normális ez a viselkedés egyáltalán!
2018. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 WheneverYouWant ***** válasza:

Ha ilyen b>zi lányoknak készített tanácsadó könyvből indulnék ki akkor azt mondanám hogy a férfi döntésképtelen és ez lesz rá jellemző már az egész élete során. Jobb tőle távol maradni. Másfél év alatt hogy hogy nem tudott pontot tenni egyik fél sem a kapcsolat végére.

Ha elvonatkoztatunk ettől a baro>ságtól akkor azt mondanám hogy próbáld meg az Ő kettejük kapcsolatát jobban megismerni és abból leszűrni hogy van e közös jővőtök és meg tudsz e benne bízni 100%osan.

Másrészt pedig ki fog akadni ha folyton az exéről kérdezgeted... Nem egy egyszerű kérdés ...nem fogsz rá itt egyértelmű választ kapni.

Good Luck!

28F

2018. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban semmi helye az exnek! Nagyon meg tudja nyomorítani a helyzetet az állandó jelenlétével, és ez nem kell, hogy fizikai legyen, elég ha folyton irogat a párodnak, manipulálja stb.

Írtad, hogy "véletlen összefut a lánnyal", na, persze, "véletlen", ne nevettess már, ezt te sem hiszed el, hogy nem beszélnek meg találkákat?


Kéne a francnak ilyen férfi, menjen az exéhez, persze, ha olyan jó lett volna a kapcsolat, akkor nem lennének másfél éve külön. De neked inkább érzelmileg független férfiakkal kéne randiznod, akik 100%-ban rád fókuszálnak és semmiféle ex nem mérgezi a kapcsolatot!

2018. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!