Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nőbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nőbe?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok, gyerekeim vannak. Neki is.

Néha szoktunk beszélgetni, de csak felszínesen. Nem vagyunk "haverok" vagy ilyesmi, pusztán ismerősök.

Mégis néhány hete egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. A megjelenése, a hangja, a személyisége, az egész lénye elvarázsolt teljesen. Szeretnék mindig a közelébe lenni, fontos lenni neki.

Számára valószínűleg csak egy ember/nő vagyok a sok közül, aki megfordul a környezetében a munkája miatt.

Nem tudok a helyzettel mit kezdeni. Szeretem a férjemet, természetes, hogy nem fogom megcsalni, hiszen ha egy pasi tetszene, arra sem mozdulnék rá. Tudom, hogy mi a helyes.

De nem pasi tetszik, hanem egy nő, és egyszerűen nem tudom ezt hova tenni magamban.


Kérem, aki volt hasonló helyzetben, segítsen!

Rendet kellene tenni a fejemben.



2018. márc. 1. 11:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Velem is előfordult már, hogy beleszerettem egy nőbe. 35/F :D
2018. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Jártam már így én is. Akkor jöttem rá, közel 26 évesen, hogy a nőkhöz is tudok vonzódni. A házasságom véget ért, nem miatta, más miatt. Szerencsére nem voltak még gyerekeink. 3 hónapig aztán együtt voltam azzal a nővel, aki tetszett, és nagyon boldog voltam, de elakadt a dolog, mert nem bírtam felvállalni. Azóta eltelt közel kb. 8 év, továbbléptem. De ez egy tanulságos szakasza volt az életemnek.
2018. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%

Melyik részével van pontosan problémád? Azzal, hogy megtetszett valaki, miközben párod van, vagy az, hogy úgy általánosságban megtetszett egy nő?


Megtetszett valaki, miközben párod van --> előfordul, gyakori dolog. Eldöntöd, mi a helyes lépés és ennek megfelelően cselekszel. Kizárod, feldolgozod, elfelejted.


Megtetszett egy nő --> én igazából nem látom itt a problémát. Én nagyjából hetero vagyok, de nem azért nem érdekelnek a férfiak, mert ők férfiak, hanem mert még nem tetszett egy sem. Esszenciális különbséget nem látok, ember - ember. Szerintem fogd fel lazán, nincs semmi gond.


Ha lazák vagytok és kísérletezni akartok, lehet, hogy a férjed még örülne is egy ilyen "lehetőségnek", de NAGYON fontos, hogy az érzelmeket kezeld először és külön ettől.

2018. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
28%

"Szeretem a férjemet,nem fogom megcsalni".


Az a legnagyobb probléma hogy ezt így lediktáltad magadnak,pedig tudod hogy a szíved nem ezt súgja,elsőre ezt tett rendbe a fejedben.Ha tényleg szeretnéd,nem érdekelne más.Ezt csak te eldöntötted magadban,"Mert tudod mi a helyes". Az a helyes,ha nem hazudsz magadnak is meg aa férjednek is,hanem a szíved után mész.


Van egy leszbikus barátnőm,akinek az egyik exe hasonlóan rögeszmésen ragaszkodott a házasságához,pedig látszott hogy kb.meg volt őrülve a barátnőmért. Ők össze is jöttek, másfél évig szeretők voltak,de a nő csak hajtotta,hogy az a helyes ha a férje mellett marad,mert amúgy szereti,pedig a férjével olyanok voltak mint egy testvérpár,a barátnőmmel meg vibrált köztük a levegő,felfalták egymást a szemükkel,szóval a vak is látta,csak ő nem hogy kit szeret igazán.A barátnőm is szenvedett, vesződött vele,hogy hagyja már el a férjét és legyenek együtt.Aztán találkozott egy másik nővel(mármint a barátnőm) és látszott,hogy kedvelik egymást,lassan szövődött köztük a szerelem.Végül szakított a házas nővel és összejött ezzel a másikkal.A házas nő hajtotta,hogy így a legjobb,stb,stb, szóval az a lényeg,hogy évek múlva se múlottak el az érzései, késve bár,de felismerte,hogy igazán nem volt szerelmes a férjébe és 5 évi senyvedés után lépett ki a házasságából.De a barátnőm még mindig a másik nővel van, a házas nő meg egyedül szenved az igazi szerelme nélkül, pár próbálkozása volt nőkkel,de egyiket se tudta úgy szeretni mint a barátnőmet.Most tőlem kérdezősködik róla,alig várja hogy azt mondtam veszekedtek és általában sírva fakad mikor elmondom,hogy 1-2 nap alatt kibékültek.

2018. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

"Ha tényleg szeretnéd,nem érdekelne más."


Ez szimplán nem igaz. Sarkosítás valakitől, aki még nem élt hosszú párkapcsolatban.

2018. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
“Na tenyleg szeretned nem erdekelne mas” jaj istenem te gondolom az alkonyaton civilizalodtal, mintha ennyire egyszeru lenne egy ember erzelmi vilaga...Ezt a tinik hiszik max meg a tapasztalatlan kezdok akik nem jutottak meg tovabb a 2-3 eves “rozsaszin kodon” vagy szimplan onamito prudek.
2018. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
28%
Vagy sarkosítás valakitől,aki ismeri a szerelem szó jelentését.
2018. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Leginkább azt nem tudom, kezelni, hogy ez a valaki egy nő.

Igen, többször megesett már -romantikus lélek vagyok- hogy megtetszett valaki a férjem mellett is, főként ha éppen egy-egy rosszabb szakaszában voltunk a kapcsolatunknak. Kisebb-nagyobb fellángolások voltak ezek, de ennyiben is maradtak. Nem léptem, kerültem a személyt és közben azon dolgoztam, hogy jobbá tegyem a házasságomat, hogy ott találjam meg az örömöt. Nem volt gond, ez mindig sikerült.

Most viszont éppen nagyon jó otthon lenni. Tervezni kezdtük az újabb gyermeket, szeretjük egymást... és akkor berobbant a képbe Ő.

Azt gondolom, nem tetszenek a nők, nem vagyok képes "úgy" megnézni egy nőt, és "úgy" gondolni rá. Ahogy írod is, az embert látom benne, azt kedveltem meg túlzottan, attól nem tudnak a gondolataim szabadulni.


Nem vagyunk lazák. Nem akarom tönkre tenni a házasságomat, de szenvedek, hogy egyfolytában csak rá tudok gondolni.


Arról meg nem is beszélve, hogy fogalmam sincs, hogy ő mit gondolhat erről, képtelen lennék akár csak a témát is szóba hozni vele, hiszen ő is él boldogan férjével, gyermekeivel, és nem is tudom, hogy van-e ennek valami jele, de pl elképzelni sem tudnám róla, hogy ő egy nővel leálljon.

Ráadásul félő, hogy az eddig kialakított kvázi "jó ismerősi" kapcsolat is megszenvedné, ha bármi kiderülne abból, amit érzek.

2018. márc. 1. 11:39
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerelmes vagyok a férjembe, de én egyetértek. Ez nem jelenti azt, hogy ne tetszhetne meg más. A hűség döntés kérdése, elvi kérdés és nem biológiai. A szerelem az életben egy dolog, a szexuális vonzalom pedig egy másik.
2018. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"Ha tényleg szeretnéd,nem érdekelne más."


20 éve vagyunk együtt. 10 éve házasok. Szeretem, ő a másik felem. Nem tudnám elképzelni nélküle az életemet.

De attól még most van egy érzés, amitől nem tudok szabadulni :(

2018. márc. 1. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!