Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nőbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nőbe?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok, gyerekeim vannak. Neki is.

Néha szoktunk beszélgetni, de csak felszínesen. Nem vagyunk "haverok" vagy ilyesmi, pusztán ismerősök.

Mégis néhány hete egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. A megjelenése, a hangja, a személyisége, az egész lénye elvarázsolt teljesen. Szeretnék mindig a közelébe lenni, fontos lenni neki.

Számára valószínűleg csak egy ember/nő vagyok a sok közül, aki megfordul a környezetében a munkája miatt.

Nem tudok a helyzettel mit kezdeni. Szeretem a férjemet, természetes, hogy nem fogom megcsalni, hiszen ha egy pasi tetszene, arra sem mozdulnék rá. Tudom, hogy mi a helyes.

De nem pasi tetszik, hanem egy nő, és egyszerűen nem tudom ezt hova tenni magamban.


Kérem, aki volt hasonló helyzetben, segítsen!

Rendet kellene tenni a fejemben.



2018. márc. 1. 11:04
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

"A hűség döntés kérdése"

Igen, ez így van. Főleg, ha gyermek is van a kapcsolatban, hiszen igazán pont általa vagyunk MI.

2018. márc. 1. 11:45
 12/31 anonim ***** válasza:
32%

A szerelem azt jelenti,hogy csak egy személy érdekel, senki más. Tulajdonképen ti is ezt mondjátok, ahol 10-20 éve együtt vannak ott már megfakul az igazi szerelem, ezért érdekel a "rózsszín köd" elmúltával más.Igen,ha kihűl a szerelem akkor megesik.Ameddig igazi a szerelem,addig "rózsa szín köd" van. A kérdező már csak ragaszkodik,tiszteli a férjét és szereti mint társat,de a szerelem már kihűlt.


Csűrhetitek-csavarhatjátok ezt a mondatot ahogy akarjátok,de ti is ugyanezt írjátok le más szavakkal.

2018. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván, akkor te mást nevezel szerelemnek, mint mi. Neked van igazad! Örülj, nevess és menj ebédelni!
2018. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

#13

Nem látom, hogy hol írtam azt, hogy szerelmes vagyok a férjembe!

20 év után természetes, hogy nem szerelmes vagyok bele. Valami sokkal erősebb, mélyebb ez annál. Kívánom, hogy te is majd átéld egyszer ezt a fajta szeretetet, amikor úgy érzed, egy vagy a másik emberrel!


És igen, való igaz, ezért tud könnyen bezavarni egy ilyen érzés. De pont az miatt, amit a férjem iránt érzek, nem dobhatom sutba az egész eddigi életemet.

Ha csak tisztelet lenne, akkor megtisztelném azzal, hogy őszinte vagyok hozzá. De nem megy, és pont azért nem megy, mert annyira szeretem.

2018. márc. 1. 12:00
 15/31 anonim ***** válasza:
85%

>Igen, többször megesett már -romantikus lélek vagyok- hogy megtetszett valaki a férjem mellett is


Ez is egy ilyen helyzet, és ezúttal is a hűség mellett döntöttél. Ugyanúgy feldolgozod, mint a többit.

2018. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

#15

valószínűleg igazad van, mert ez döntés kérdése, tehát így is lesz.

Csak most annyiban érzem másnak a helyzetet, hogy korábban, amikor így éreztem, mindig volt valami zűr éppen otthon, amikor jól esett másnak tetszeni, jól esett legalább elméleti síkon lejátszani, hogy van még valaki, akinek fontos vagyok, és aki nekem is fontos.

Most viszont minden rendben otthon. Lakás felújítva, készen arra, hogy ha az ég is úgy akarja, bővüljön a család, minden stabil, gyerekek szénája is végre teljesen rendben van... csak én kergülök meg :s

2018. márc. 1. 13:12
 17/31 anonim ***** válasza:
86%

>Lakás felújítva, készen arra, hogy ha az ég is úgy akarja, bővüljön a család, minden stabil, gyerekek szénája is végre teljesen rendben van...


Oké, de ezek külső dolgok :). Otthon rendben van minden, de ez nem "otthon", hanem benned, veled történik. Ha nem adna valamilyen "pluszt" neked ez a helyzet, akkor nem vonzana, nem érdekelne. Mi lehet ez a plusz? Gondolkodj el rajta, és csak konkrét válaszokkal elégedj meg. Ha megérted pontosan a saját motivációidat, sokkal könnyebb lesz kezelni (elfogadni vagy megszüntetni) őket.

2018. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%
A férjem tudta, hogy bi vagyok. És ami nálunk működött, hogy Nő nem okoz gondot köztünk, ha csajjal gabajodtamm volna össze, az a szemében nem megcsalás, ellenben ha egy pasi csak rámnézett cirkuszolt. mikor véget ért bennem a házasságunk, akkor ismertem meg a párom, aki szintén kisgyerekes Nő.
2018. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

"ha csajjal gabajodtamm volna össze, az a szemében nem megcsalás"

Nem összegabalyodásról van szó. Még nem is gondoltam a dologra úgy. Hanem arról, amit érzek. És ettől már megcsalás lenne.


Köszönöm a válaszaitokat, sok olyan van benne, amit a megfelelő helyre elraktározok, mert jól fog jönni a közeljövőben.

2018. márc. 2. 07:53
 20/31 anonim ***** válasza:
7%

Biszex vagy, ennyi. :)

Vegyétek be harmadiknak, lehet a férjed is örülne neki. :D

2018. márc. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!