Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nőbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nőbe?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok, gyerekeim vannak. Neki is.

Néha szoktunk beszélgetni, de csak felszínesen. Nem vagyunk "haverok" vagy ilyesmi, pusztán ismerősök.

Mégis néhány hete egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. A megjelenése, a hangja, a személyisége, az egész lénye elvarázsolt teljesen. Szeretnék mindig a közelébe lenni, fontos lenni neki.

Számára valószínűleg csak egy ember/nő vagyok a sok közül, aki megfordul a környezetében a munkája miatt.

Nem tudok a helyzettel mit kezdeni. Szeretem a férjemet, természetes, hogy nem fogom megcsalni, hiszen ha egy pasi tetszene, arra sem mozdulnék rá. Tudom, hogy mi a helyes.

De nem pasi tetszik, hanem egy nő, és egyszerűen nem tudom ezt hova tenni magamban.


Kérem, aki volt hasonló helyzetben, segítsen!

Rendet kellene tenni a fejemben.



2018. márc. 1. 11:04
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Annyira távol áll tőlem már az elgondolás is, hogy biszex lennék (oké, tudom, hogy minden jel erre mutat). Egyszerűen ÚGY még nem is képzeltem el magamat, őt, magunkat. Csak szeretek a közelébe lenni, szeretem hallgatni ahogy beszél, örülök, ha mosolyogni, nevetni látom, és rosszul érzem magam, ha bántja valami.


Nem, nem gondolom, hogy megoldás lenne, hogy bevesszük harmadiknak :o

2018. márc. 19. 09:44
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem szedsz/szedtél valami hormont???


Én egyszer szedtem be esemény utáni tablettát. Aznap este meztelen nővel álmodtam. Másnap egy könyvön láttam meg egy festményt, női akt volt, csak a felső teste volt ruha nélkül. Úgy belémvágott a melleinek a látványa, szinte lesokkolt... Szerencsére 2 nap alatt kipárolgott belőlem ez a valami. Azután is megnéztem azt a képet, igazából nem i annyira szép az a nő, a mellei formásak, de a feje...Már nem tudom úgy nézni, mint akkor. Tutira a tabletta utáni hormonlöket volt nálam a bűnös, nem tudok másra gondolni, mert azóta soha nem volt hasonló élményben részem.

2018. ápr. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
:) nem, semmit.
2018. ápr. 14. 09:11
 24/31 anonim ***** válasza:
26%
Lassan több a leszbikus nő mint nem:DKezdem elhinni az angol túdosoknak hogy minden nő leszbikus.
2018. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
nem tudom, miből vontad le ezt a leszbikus-dolgot. Talán abból, hogy férjnél vagyok?
2018. máj. 8. 07:39
 26/31 anonim válasza:

Szerintem az első dolgod az hogy elfogadd ami megesett.

Az érzések ellen úgysem tudsz semmit tenni.

Ha megpróbálod elfelejteni nem fog menni.

Csak próbáld kerülni és odővel elmúlik.

Nomeg arra koncentrálj amit akarsz, és ne arra amit nem akarsz :)


Azóta történt valami?

2018. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom elkerülni. Ahhoz minimum el kellene költöznünk.

Semmi nem történt. "távolból" csodálom, amikor beszélünk, akkor olvadozva bámulok rá. Igyekszem minél kevesebbet olyan helyzetbe kerülni, ahol ez lehetséges.

2018. máj. 9. 07:54
 28/31 anonim ***** válasza:
24%
Megnézném ahogy nyalakodtok. :)
2018. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

Gxakorold szerelmet s kommunikációt a férjed iránt. Már jó ideje haldokló félben van a kapcsolatotok.

Te az átlagnál sokkal inkább tudsz a saját nemedhez vonzódni.

Ez egyfajta fellángolás, nem szerelem. Ne légy gyerekes.


A helyzettel annyit tehetsz, hogy önismerettel és a kapcsolatotokkal foglalkozol. Ismerd meg magad, jobban, mint a sarki bolt tulaját, míg megbeszéled a férjeddel, nem pároddal, hogy ezt helyre kell hozni, majd tegyetek érte, gyakoroljátok a szerelmet.


Akármihez is kéne, írj rám ha segítség kell.

2018. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Azóta sem oldódott meg a dolog?

Nem tudom, mennyire jó ötlet, de szerintem én a helyedben megpróbálnám elmondani a férjemnek, nem azért, hogy válás legyen a vége, hanem azért, hogy megkönnyebbüljek, és közelebb kerüljek hozzá az őszinteségem által. Talán a tény, hogy a fellángolásod tárgya nőből van, egyszerűbbé teszi a dolgot, és kevésbé vágna oda a bizalomnak.

Egyébként abban egyetértek, hogy azért, mert nem vagytok szerelmesek, még nem lesz ez egy lapos, megszokáson alapuló, "langyos lábvíz" kapcsolat, amit nyugodtan el lehet dobni, ha jön a rózsaszín köd valaki más iránt. Ami köztetek van, magasabb rendű érzés a szerelemnél.

2018. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!