Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nőbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nőbe?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok, gyerekeim vannak. Neki is.

Néha szoktunk beszélgetni, de csak felszínesen. Nem vagyunk "haverok" vagy ilyesmi, pusztán ismerősök.

Mégis néhány hete egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. A megjelenése, a hangja, a személyisége, az egész lénye elvarázsolt teljesen. Szeretnék mindig a közelébe lenni, fontos lenni neki.

Számára valószínűleg csak egy ember/nő vagyok a sok közül, aki megfordul a környezetében a munkája miatt.

Nem tudok a helyzettel mit kezdeni. Szeretem a férjemet, természetes, hogy nem fogom megcsalni, hiszen ha egy pasi tetszene, arra sem mozdulnék rá. Tudom, hogy mi a helyes.

De nem pasi tetszik, hanem egy nő, és egyszerűen nem tudom ezt hova tenni magamban.


Kérem, aki volt hasonló helyzetben, segítsen!

Rendet kellene tenni a fejemben.



2018. márc. 1. 11:04
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Történt azóta változás? Megszületett a harmadik gyerek?
2019. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!