Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hülyeséget csinálok ha ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csinálok ha ki hagyom majd a "fesztivált", mert nem akarom latni a volt párom és új kedevesét?

Figyelt kérdés

Igazából ez lenne az utolsó ilyen egyetemi, hát nem is tudom minek nevezzem, koncertek bulik szórakozásos pár nap, nem is ez a lényeg csak miattuk inkább ki hagynám.


Az egyik felem tudja, hogy nem érdemes de viszont ismerem magam, hogy ilyenkor csak rájuk tudok gondolni, és ha még iszok egy kis alkoholt sem változik semmi.

Tudom, hogy ha meglátom őket nagyon nagyon fog fájni ezért is gondoltam jobb ha nem megyek...A barátaim szerint hülyeség, elvégre most vagyok fiatal és nem éri meg miattuk szomorkodni.


Mások vélemlnyére kiváncsi lennék és ha valaki volt már szakítás után hasonló helyzetben ahol tudta látni fogja a volt párját és új kedvesét, mit tett? (Egyébként friss a szakítás és több mint egy évig volt jelen az életemben)



2018. ápr. 18. 15:52
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha szeretnél, menj el, ne tőlük függjön.
2018. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!