Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Buta gyerekes ötlet volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta gyerekes ötlet volt? Vagy sem? Még azóta sem írt mondot semmit ezzel kapcsolatban 🙁

Figyelt kérdés
Szerintetek az mennyire gáz ha a barátnőm munkahelyén a parkolóba tettem a szélvédőre egy szerelmes levelet.32 éves nő. Én addig félre mentem egy parkolót és távolból néztem. El olvasta és be baszta a kesztyű tartó a. Utána még váratlanul oda mentem hozzá és oda adtam neki a kedvenc csokiját (virágot nem szereti). Semmi meglepődést nem láttam rajta! 🙁 ez gyerekes cselekedet volt? 25F

#szerelem #kudarc #váratlan meglepetés
2018. ápr. 30. 15:09
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Gondoltam én naivan hogy ami 100 évvel ezelőtt működött a modern világban is helyt ál! Jobban jártam volna csak egy SMS-sel.. nem volt se erőltet sem nyálas..
2018. ápr. 30. 16:21
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Plusz, ha ezzel a helyesírással írtad a levelet is, mint amivel itt minket elkényeztetsz, akkor nem csodálom, hogy bevágta a kesztyűtartóba, és nem mondott rá semmit. :D
2018. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nagyon aranyos gesztus volt, ha olyantól kapom, akit szeretek, vagy legalábbis randizgatunk, mindenképp örülnék neki. Láthatóan a te barátnőd nem kimondottan szeret...
2018. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Áradozni el szokot hogy oda vissza szeret engem csak épp a tetek mutatják az elentkezőét!
2018. ápr. 30. 16:38
 25/40 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy rá kell szabnod a romantikát? Ha neki a levelek nem jönnek be, de megőrölne, ha főznél neki valamit, akkor azt csináld. Ne ami 100 évvel ezelőtt valaki tök idegennek tetszett.
2018. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Akor következőre meg főzöm neki a kedvenc ételét a kedvenc deszertjével! Ma estére vacsira szerintetek milyen ötlet?
2018. ápr. 30. 17:04
 27/40 anonim ***** válasza:
Te egy idióta vagy. Ő is tudja egyébként, hogy a barátnőd? Miért nem beszéled meg VELE, hogy miért így reagált, és mi az ami jólesne neki? Én a falra másznék ha így sunnyognál körülöttem. És nem arról van szó, hogy levél vagy vacsora, hanem ez az egész....egy nőnek férfi kell. Te nem vagy az. Amúgy látom, 7 évvel vagy fiatalabb, szerintem csak a szex miatt van veled.
2018. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Akor nektek nőknek mitől férfi egy férfi? Legyek tapló p*raszt vele?
2018. ápr. 30. 17:33
 29/40 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy téged bántott hogy így reagált az üzenetedre. Az is lehet, hogy nem szereti a romantikus dolgokat. Bár én egy db csokinak is örülnék, hiszen mindegy mit kapunk a szándék a lényeg...
2018. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Mondom mindannyian más jellemek vagyunk, lehet a közös kajálásnak jobban fog örülni. Ne csüggedj el :)
2018. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!