Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Buta gyerekes ötlet volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta gyerekes ötlet volt? Vagy sem? Még azóta sem írt mondot semmit ezzel kapcsolatban 🙁

Figyelt kérdés
Szerintetek az mennyire gáz ha a barátnőm munkahelyén a parkolóba tettem a szélvédőre egy szerelmes levelet.32 éves nő. Én addig félre mentem egy parkolót és távolból néztem. El olvasta és be baszta a kesztyű tartó a. Utána még váratlanul oda mentem hozzá és oda adtam neki a kedvenc csokiját (virágot nem szereti). Semmi meglepődést nem láttam rajta! 🙁 ez gyerekes cselekedet volt? 25F

#szerelem #kudarc #váratlan meglepetés
2018. ápr. 30. 15:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

"#3 “Te vakarod a hátam, én meg lovagolok a tiéden.” :D"


>Elsőre nem vettem az adást, de aztán beugrott egy régi klasszikus. :DDD

2018. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
94%
Nem örült neki de nem lepődött meg. Vagyis tudta honnan fúj a szél, de nincs kedvére a dolog. Hagy őt mert nem kellesz neki.
2018. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

A nőket meg kell hódítani. A hódítás nem szerelmi vallomással kezdődik, hanem apró kedvességekkel, bókokkal, egymás megismerésével, együtt töltött idővel, közös élményekkel. A szerelmi vallomás akkor jön, amikor már kialakult egy egyértelmű kölcsönös vonzalom, és az egyik fél tovább akar lépni az ismerkedésből a kapcsolat felé.


Minden előzmény nélkül, a semmiből leveleket írni, ajándékot adni, nyílt vagy burkolt formában szerelmet vallani még akkor is hervasztó és elriasztó, ha egyébként lenne (lett volna) esélyed az illető hölgynél.

2018. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

# 13


Úgy fogalmazott, hogy 'a barátnőm".

2018. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat. Hát, ha a barátnője, ez akkor is elég fura viselkedés. Nem férfias, inkább gyerekes.
2018. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
7 hónap után gondoltam egy ilyen aprócska meglepetésre!
2018. ápr. 30. 15:53
 17/40 anonim ***** válasza:
11%

Te komolyan elhitted, hogy a nők a szívből jövő, romantikus dolgokat szeretik vagy értékelik?

Túl sokat olvashattad a gyakorit.

2018. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
95%
A nők szeretik a szívből jövő, romantikus dolgokat, de az infantilis viselkedést, mint a lesben állás és társai, nem.
2018. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

És a parkolóban bujkálsz, mint egy creep?


Meg kell tudnod, hogy NEKI mit jelent a romantika. Pl. ha ő akarna neked kedveskedni azzal, hogy a szülinapodra vesz egy Barbie álomautót, néznél egy sort, hogy ez most hogy jött.


Van, aki nem szereti a leveleket. Ha nagyon erőltetett és nyálas, akkor pláne. Lehet, hogy te másban vagy jó, és ezek szerint biztos, hogy ő mást szeret.

2018. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon köszönöm 3-as, rákerestem, már kezdem is olvasni az Isteni téveszmét.:D


Kérdező, szerintem nem gáz ez, de kinek mi... Én azért tudnék örülne egy ilyen kis meglepetésnek.

2018. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!