Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Buta gyerekes ötlet volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta gyerekes ötlet volt? Vagy sem? Még azóta sem írt mondot semmit ezzel kapcsolatban 🙁

Figyelt kérdés
Szerintetek az mennyire gáz ha a barátnőm munkahelyén a parkolóba tettem a szélvédőre egy szerelmes levelet.32 éves nő. Én addig félre mentem egy parkolót és távolból néztem. El olvasta és be baszta a kesztyű tartó a. Utána még váratlanul oda mentem hozzá és oda adtam neki a kedvenc csokiját (virágot nem szereti). Semmi meglepődést nem láttam rajta! 🙁 ez gyerekes cselekedet volt? 25F

#szerelem #kudarc #váratlan meglepetés
2018. ápr. 30. 15:09
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
88%

"hiszen mindegy mit kapunk a szándék a lényeg..."


Nem. Egy párkapcsolatban vagy baráti, rokoni kapcsolatban az a lényeg, hogy ismered a másikat, és megpróbálsz neki örömet szerezni. Az otthonülő könyvmoly unokatesómnak nem fogok túrabakancsot venni, és várom el, hogy örömködjön, csak mert szándék.


Ezért hal meg a legtöbb kapcsolat, mert nem figyelünk a másikra.

2018. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Hát figyelj az is lehet hogy egyszerűen nem szàmitott rà de akkor meg viszont meglepődött volna és maximum egy mosoly ült volna ki az arcára .Sztem ez a làny nrm érez semmit csak elvan a kapcsolatàban aztàn ha talàl vki màst lelép .Ne éld bele tulzottan magadat .Nem kell taplónak lenned de viszont van az a nő tipus aki ezt érdemli keménykedést és paraszt viselkedést .Ha talan kicsit visszább veszel nem romantikàzol stb akkor elválik ugy is hogy egyàltalàn akarja ezt a kapcsolatot és téged .Sztem nem jó ötlet kedveskedni neki ezekutàn .
2018. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Na pont az a lényeg,hogy számított erre,mert akkora nyálas papucs vagy,hogy nem hagyod békén,nem hagysz neki szabad levegőt,rámászol folyamatosan.
2018. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

De miért kell egyből azt gondolni, hogy a csaj nem szereti? Én pl. nőként nem szeretem ezeket a nyálas dolgokat. Ettől még a páromat szerethetem, de ha találnék a kocsimon egy ilyen levelet, és nem tudnám, hogy figyeli a reakciómat, biztos nekem is az jutna eszembe, hogy "anyám, nemár". Tehát nem vigyorognék lelkesen. Ha személyesen adná oda, az más, a kedvéért mosolyognék, hogy ne bántsam meg, nem mondanám azt neki, hogy ez gáz. Ettől még szerethetem, de nekem ez nyálas.

Egyébként nem teljesen érzem normálisnak, hogy a bokorban bujkálva figyeled a csaj reakcióját...

30N

2018. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Végülis mind1 ^^ Az ágyban egy istennő szeretni szeretem annyi hogy a továbbiakban hidegebben hagyom
2018. ápr. 30. 18:26
 36/40 anonim ***** válasza:
Na jó egy kicsit túlreagálod fentebbi válaszadó, itt nem "túrabakancsról" volt szó,csak egy egyszerű levélről, meg csokiról. Nem kell kiugrani a bőréből,de ezt minden embernek aki egy alap intelligenciával rendelkezik illik megköszönni.
2018. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

minden nő más, van olyan, aki nem szereti az ilyen romantikus kedvességeket. ebből mèg nem jelentenèm ki, hogy nem szeret.


én 23 éves nőként abszokút díjazom az ilyesmit, nagyon jól tud esni ilyesmi kedvesség. de volt olyan barátom, aki már attól is kiakadt, hogy reggel csináltam neki szendvicset, és a zsemle tetejét kicsipkedtem szívecske alakban.

2018. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy legyén tapló paraszt? Neked nincs más véglet, mint a nyálas romantikus, meg a tapló paraszt? Férfi legyél, ha tudod mit jelent ez. Elmondod neki,hogy rosszul esett a viselkedése, megbeszéled vele, mi az ami bejön neki és mi az ami nem, kommunikálsz vele. Amúgy légy határozott, de nem bunkó. Hihetetlen, hogy ezt 25 évesen a szádba kell rágni. És gondolom a korodnál érettebbnek érzed magad, mert 32 éves nőd van....agyam eldobom.
2018. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

De ha nem szereti a leveleket, akkor ugyanaz, mint a túrabakancs.


Ja, megköszönni minden szart meg kell, mert illik. De attól még nem biztos, hogy örül neki.

2018. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de olyan állításokat írtatok le ismeretlenül a kérdezőről, hogy az már nekem fájt nőként. Honnan tudtok ilyen messzemenő következtetéseket levonni pár mondatából? Miért lenne papucs, mert kedveskedett a barátnőjének? Egyenesen nem normális egy ilyen gesztus? Mit szívtatok vagy túl sok drámát néztetek? Mindegy, nem kell válaszolni, de az itt lévő kommentek nagy része hamis képet ad a helyes válaszról szerintem.


Egyáltalán nem volt gyerekes, sok nő ezért sír, hogy legyen már egy picit figyelmesebb a párja... Szerintem minden hölgy, aki szívből szereti a társát, kényelmesen/nem fusztrálva érzi magát egy kapcsolatban, az elmosolyodik egy ilyenen, még akkor is ha esetleg akkor épp rossz napja/pillanata volt...


Én inkább arról ülnék le vele beszélgetni, hogy hogyan érzi magát ebben a kapcsolatban és mit vár tőle... Hogy tiszta lapokkal játszatok...


Kérdező maradj mindig ilyen!! ;) Nem ettől lennél papucs, meg rátelepedő a másikra, nyugi!!


20x/N

2018. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!