Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszabb internetes ismeretség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb internetes ismeretség esetében kialakulhat szerelem egy férfi és egy nő között?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen esetben igen, és ha nem, miért nem?

Ismerem az általánosan hangoztatott kijelentéseket miszerint élőben derül ki hogy megvan-e a kémia, ott lehet érezni a másik illatát, látni a gesztusait mimikáit stb, de ezeket leszámítva.



2018. jún. 6. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

Ezek nem àltalànosan hangoztatott közhelyek, hanem tények. Egy kis 15 éves tinilàny talàb azt hiheti hogy szerelmes de egy érett felnőtt ember ennél józanabb remélhetőleg.


Igazi Szerelem? Nem. Kölcsönös szimpàtia, egymàs megkedvelése simàn, ha mindkét fél önmagàt adja.

Szerelem majd akkor ha személyesen is megismerik egymàst. Tudom miről beszélek, 5 èvig neten ismerkedtem. A szerelmet is így talàltam meg, azóta màr össze is hàzasodtunk:)

2018. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, kialakulhat, ha mind a ketten komolyan állnak hozzá és egy idő után lesz személyes találkozó is.


Mi párommal neten ismertük meg egymást. Másfél hónapig neten ismerkedtünk, aztán találkoztunk személyesen. 5 éve együtt vagyunk nagyon boldogan.

2018. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
együtt vagy kérdező pároddal kérdésed ota?
2021. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!