Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megelegszetek azzal, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megelegszetek azzal, ha a párotok szeret, de nem szerelmes beletek?

Figyelt kérdés
Ez a szeretet válhat évek múlva szerelemme?

2018. szept. 14. 13:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Az én párom azt mondta hogy nem szerelmes de szeret engem. Engem ez igencsak megdöbbentett és meglepett.


Tudjátok az az érdekes hogy a célok egyeznek. Igazából minden másban tokre passzolunk, van vonzalom, beszélgetések stb. Csak nincsenek azok a heves érzelmek ennyi. Most akkor mit lehet tenni ebben az esetben?


Azt mondta már rég nem volt szerelmes talán csak egyszer az első barátnőjébe azóta se volt ilyen.. Na most akkor mi van?

2018. szept. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Utolso: ugyanez a helyzet velünk is
2018. szept. 26. 16:15
 33/34 anonim ***** válasza:

"Na most akkor mi van?"


Az van, hogy számba veszed a lehetőségeket és a párod múltját, céljait, belső késztetését, amit talán nem mond el vagy maa előtt is tagadhat egyébként évekig.


A legfontosabb kérdés szerintem ami döntő, hogy a párod belül mennyire vágyik a szerelemre? És mennyire fog később? Mert mondjuk 30 körül is van egy olyan rész, amit sokan így is úgy is bánnak kicsit az életükben, akárhogy is döntenek.

Utána pedig 40 körül a kapuzárási pániknál is előjön, talán még jobban ez a dolog.. láttam már ilyet, pedig az a férfi szerelmes volt tízen plusz éve ráadásul..


Az hogy a párod másba (is) beleszeret (vagy fellángol) 5-10 év múlva, valójában szinte mindenhol benne van a pakliban. De aki nem élte át/ki ezeket az érzéseket, és egyszer csak jön egy ilyen, és kölcsönös lesz.. Nos hát ott elég szilárd kapcsolatnak kell lennie, hogy benne maradjon és továbbra is megelégedjen a szeretetteljes kapcsolattal.


Ha én lennék ebben a helyzetben, hogy a párom nem szerelmes.. Hát nem tudom folytatnám-e.. De lehet én csak egóból beszélek és én ilyen vagyok..


Ha vár is ere az ember, szerintem 1, nagyon max esetleg 2 évnél tovább már tök fölösleges várni, hogy belédszeressen. Nem hiába a szerelmes fázis általában a kapcsolatok elején dúl a legjobban. Kötődés attólpersze lehet, szeretet is. Amíg a vonzalommal nincs gond, addig még at mondom, hogy ez nem is olyna nagy probléma.


Majd ha már a vonzalom sem lesz az igazi, akkor viszont egyértelműen kár folytatni.

2018. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Hát nézd, a páromról azt tudom elmondani hogy először 14 évesen volt szerelmes utána a csalódást követően nem volt komoly kapcsolata illetve egy lány volt de azután a pofon után végleg befejezte ezt a dolgot..


Bulik, csajozás ment. Havonta más csaj stb. Elmondta, senkihez nem tudott kötődni, mindenkiben hibát talált... Meg egyébként is hajtotta ez a dolog.


Ez ment 7 éven keresztül, aztán találkoztunk. És abbahagyta, velem akart lenni. Valami oka biztosan van, ez elég nagy váltás.


Ő úgy gondolja a szerelem túl van értekelve. Nem ez a legfontosabb mert elmúlik és nem ez tart össze egy kapcsolatot igazán. Elég racionális, zárkózott, és keveset beszél az érzéseirol.


Mellettem nyitottabb lett, de talán a körülötte lévők közül csak én látom igazán milyen.


Mégis velem van. Nagyon nehéz dolgok ezek, megerteni felfogni es egyáltalán dönteni.


31 es vagyok

2018. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!