Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, borzasztóan szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Én már nem bírok reálisan gondolkodni. Túl sokat bántottak. Ezért nem tartom semmire sem magam, sem az életemet. Nincs lelki erőm emiatt gyenge vagyok testileg is szó szerint. Kimerült, fáradt. Ha az ember rosszakat gondol magáról, nem is csoda. Annyira hozzászoktam hogy bántanak csak, meg megaláznak, hogy csak ezt ismerem. Most hirtelen hogy fogadjam el, hogy szerethet valaki? Hogy fontos lehetek neki? Én, aki soha nem volt fontos, hanem kigyűlölt. Hogy tekinthetnék másképp magamra? Halálosan szerelmes vagyok, mit tegyek, harcoljak érte vagy hallgassak az elmémre, ami azt sugallja, hogy nem érdemlem meg őt? Nem szánalmaskodni akartam, csak ezt írtam mert ez van. Folyton csak az öngyilkosság rá gondolok. Zavart vagyok, feldúlt, nem tudom már mit tegyek. Ő életem legigazibb szerelme. Óriási hatással van rám,,

2018. szept. 15. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérj szakorvosi segítséget. Nem viccből írom. Tényleg helyre kellene tenni az önbecsülésedet, az öngyilkossági gondolataidat meg pláne.

Én is járok dokihoz, nincs ebben semmi.

2018. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam kiírva. Nem mehetek, kirúgnak melóból.
2018. szept. 15. 18:01
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia! Azt gondolom, hogy Te szeretetéhségben szenvedsz, ez azt jelenti, hogy Te nem tiszteled, nem becsülöd Önmagadat azért, mert nem teszed bele mindazt amit egy kapcsolatba bele tudnál tenni. Fogadd el Önmagadat olyannak amilyen vagy, csak az képes másokat szeretni aki Önmagát is becsüli, szereti. Egy ember vagy, egy érző lény, ne dobd el azt amit a szüleid adtak neked és ami a világon a legdrágább! Hidd el, hogy neked is sikerülhet, de neked kell változtatnod...


Én is nagyon szerelmes vagyok egy lányba már 4 éve, de csak nagyon lassan közeledünk egymáshoz, minden nap megküzdök azért, hogy észre vegyen, de ne érezze azt, hogy tolakodó lennék. A szerelem a világ legcsodálatosabb dolga és jegyezd meg, hogy nem csak az a boldog akinek tökéletes az élete, hanem talán az ak ia kicsinek is örülni tud!


Harcolj!!!!

2018. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha meghalni sem lehet, sem élni úgy igazán.., nem marad más, csak a harc. Ha el tudnám hinni hogy egy értékes ember vagyok, de nem tudom elhitetni magammal. Tudom, hogy az vagyok, csak elhinni nem tudom. Hülyén hangzik, de így van. Bárki is vagyok itt, bármi célból, meg érdemlek egy esélyt. Talán ezt még el tudom hinni. Hisz eddig semmire sem volt esélyem.
2018. szept. 15. 19:48
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondtak már itt előttem sokmindent, kifejezetten jó dolgokat is, úgyhogy én csak a társaságomat ajánlom fel, ha esetleg beszélnél valakivel, örülnél ha valaki meghallgatna akkor írj nyugodtan.
2018. szept. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!