Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bocsajtjam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsajtjam meg a paromnak, hogy megcsalt es hazudott? 47/F

Figyelt kérdés
Talalkoztam egy fiatal,gyonyoru lannyal (19eves). O csinalt kulonfele erotikus munkakat az elmult 1 evben. Eltoltottunk egyutt 1 honapot,jol megvoltunk megismertuk egymast es azt mondta h szeretne a baratnom lenni,es szeret stb. Igaz en akartam jobban Nala....En Angliaban elek,O pedig Magyarorszagon. Hazautazott meglatogatni a csaladjat,de mint utolag kiderult valojaban nem hazament,hanem egy masik ferfihoz. Kesobb bevallotta,hogy ez egy utolso bevallalt munka volt,es azert eleg som penzt kapott. En ugy erzem h nem erek semmit,nekem is van ennyi penzem. O csak hasznalt engem,es nem tudok bizni benne. De szerelmes vagyok igy osszekoltoztem Vele. Sokat veszekszunk a multon,es fajo kimondani,de annyira fel tud idegesiteni,hogy tobbszor pofon is vagtam az elmult par honapban. Mar 6honapja h ez tortent es bevallotta(7honapja vagyunk egyutt) de meg mindig nem vagyok tul rajta. Neki ez csak egy munka volt,nem gondolta h ennyire megbant,es nem bizott a kapcsolatunkban mert nagyon friss volt,a penzre meg szuksege volt Neki es a csaladjanak is.... Nagyon nehez nekem ezt felfogni,mert teljesen kulonbozoek vagyunk,en sokkal idosebb is vagyok stb... Amikor nem veszekszunk a multon nagyon szeretjuk egymast es minden tokeletes. Erzem rajta hogy szeret,es megbanta amit csinalt.... Hogyan legyek tul ezen?

2018. szept. 24. 15:28
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Amikor ez meg tortent mi nem ismertuk egymast annyira es kb 2/3hete voltunk "kapcsolatban". Abban biztos vagyok h megbanta. Es abba is biztos vagyok,hogy abbahagyta ezeket a dolgokat.... Ertem is meg nem is h miert csinalta. Nehez volt bizni bennem,nem volt egyszeru elete,es en vagyok az elso igazi parja.... De nehez felfogni,hogy 1,5 millio forintot erek ez a penz semmi.
2018. szept. 24. 15:49
 12/38 A kérdező kommentje:
Egyepkent pedig nem fogom kidobni,mert mint mondtam szerlems vagyok bele. Nem fekete es feher a helyzet. Es azert jol is esik egyutt lenni egy kis bolond fiatal lannyal az en koromban. Imadom amikor egy cuki kiscsaj de ugyanugy tud a felnott is lenni a kapcsolatban. Minden megvan benne amire vagytam...,de keptelen vagyok megbocsajtani Neki.
2018. szept. 24. 15:51
 13/38 A kérdező kommentje:
Pedig igyekszem
2018. szept. 24. 15:52
 14/38 anonim ***** válasza:
84%

11 * Es abba is biztos vagyok,hogy abbahagyta ezeket a dolgokat.


Nem. Óriási tévedésben vagy. Ha abbahagyta volna, nem ment volna el egy kuncsafthoz pénzért. Bármennyit is ígértek volna neki.


Ne áltasd magad, ha nem akarsz még nagyobb pofira esést.


Aki kiszáll, az egy életre száll ki, nem 1-2 hónapra, évre. Aki meg nem, az azt teszi amit a "nőd".

Mert jól fizető kuncsaft mindig akad mindenkinek egy ilyen háttérből, csak a kérdés, hogy rámozdul-e valaki a pénzre.

A nőd rámozdult, meg is lépte, hazudott a szemedbe, és becsapott-pénzét.

Majd legközelebb fog jönni megint valaki, aki beígér, és ő ugyan ezt meg fogja lépni, mert curva és sajnos az is marad.

Akit egyetlen egyszer kiemelnek, és valóban nem curva, az többet soha nem megy el. És ha csak a szele is megérinti az ilyenfajta pénznek, már fordít is hátat mind a lehetőségnek, mind a jövendőbeli kuncsaftnak, és ha bárkivel is együtt él, és az illető ki akarja tartani, ő az aki inkább éhezik, mint sem egyetlen Ft-ot is elfogadjon, mert azonnal beugrik az a múltja amiből örült hogy épp bőrrel ki tudott szállni.

2018. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Amit nem ertesz az az,hogy amikor en talakoztam Vele O ezt csinalta. Nem mondta meg nekem azonnal,de nem hagyta abba. En ugy gondolom,hogy mostmar teljesen mas eletet elunk,es megtalalta azt a munkahelyet amit igazan szeret(korhazban nover). Nem gondolnam h hianyzik ez az elet Neki
2018. szept. 24. 15:58
 16/38 anonim ***** válasza:
89%
vénségedre annyi eszed van, mint egy zsák lepkének.
2018. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
56%
Ha okosan akarsz donteni, akkor sehogy. O egy hazug ri.anc es az is marad, a vesztedbe rohansz, ha egy ilyen nore bizod a lelked.
2018. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok abban,hogyha ez most tortenne velunk nem csinalna. Nem ez a problema. Nem tudom tultenni magam a hazugsagon,es inkabb ebben kerek segitseget.
2018. szept. 24. 16:01
 19/38 A kérdező kommentje:
Aki nem tud segiteni vagy normalisan beszelni az inabb ne mondjon semmit. A helyzet nem annyira egyszeru,mint ahogy Ti latjatok.
2018. szept. 24. 16:03
 20/38 anonim ***** válasza:
90%

Nem baj, ha nem tudod még tolerálni se a múltját, de ha ez van, inkább mondj neki búcsút.


Amúgy is:egy nagy francot szereted, maximum a kinézetét és a fiatalságát.



Könyörgöm, 47 éves vagy, bőven a lányod lehetne! Ha csak nem vagy egy Colin Farrel- vagy fiatalkori Brad Pitt-kaliber, mégis mit vártál? Hogy majd érdek nélkül alád fekszik, ha már a kinézetéből él? Nem gondolod, hogy aki ilyen melót csinál, annak lehet 90 éves tata is, csak fizessen?

2018. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!