Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bocsajtjam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsajtjam meg a paromnak, hogy megcsalt es hazudott? 47/F

Figyelt kérdés
Talalkoztam egy fiatal,gyonyoru lannyal (19eves). O csinalt kulonfele erotikus munkakat az elmult 1 evben. Eltoltottunk egyutt 1 honapot,jol megvoltunk megismertuk egymast es azt mondta h szeretne a baratnom lenni,es szeret stb. Igaz en akartam jobban Nala....En Angliaban elek,O pedig Magyarorszagon. Hazautazott meglatogatni a csaladjat,de mint utolag kiderult valojaban nem hazament,hanem egy masik ferfihoz. Kesobb bevallotta,hogy ez egy utolso bevallalt munka volt,es azert eleg som penzt kapott. En ugy erzem h nem erek semmit,nekem is van ennyi penzem. O csak hasznalt engem,es nem tudok bizni benne. De szerelmes vagyok igy osszekoltoztem Vele. Sokat veszekszunk a multon,es fajo kimondani,de annyira fel tud idegesiteni,hogy tobbszor pofon is vagtam az elmult par honapban. Mar 6honapja h ez tortent es bevallotta(7honapja vagyunk egyutt) de meg mindig nem vagyok tul rajta. Neki ez csak egy munka volt,nem gondolta h ennyire megbant,es nem bizott a kapcsolatunkban mert nagyon friss volt,a penzre meg szuksege volt Neki es a csaladjanak is.... Nagyon nehez nekem ezt felfogni,mert teljesen kulonbozoek vagyunk,en sokkal idosebb is vagyok stb... Amikor nem veszekszunk a multon nagyon szeretjuk egymast es minden tokeletes. Erzem rajta hogy szeret,es megbanta amit csinalt.... Hogyan legyek tul ezen?

2018. szept. 24. 15:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy szereted te ezt a lányt. Ha szeretnéd, akkor nem használnád ki a fiatalságából és butaságából adódó naivitását, és a gyerekkora miatti érzelmi instabilitását, hanem barátként támogatnád, és segítenél, hogy egy szakember segítségével kicsit rendbe hozza az életét, hogy esélye legyen erős nővé válni, aki nem a testéből akar megélni, ahogyan melletted is teszi. De nem, te inkább használod a testéért, a fiatalságáért kedved szerint, és még te is bántalmazod pluszban, mert tudod, hogy annyira sérült, hogy azt hiszi annyit ér, hogy egy nála ennyivel idősebb, agresszív, indulatkezelési problémákkal küzdő primitív alakkal legyen.
2018. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
90%

Te ezt a lányt csak kihasználod! Defektes vén majom vagy, aki örül, hogy egy fiatal prostit ingyen dughat, plusz ha úgy van, püfölhet is.

Ne gondold, hogy szeret tèged, te egy ugyanolyan kuncsaft vagy, mint a többi. Amíg kitartod, addig elviseli a pofonokat, hiszen még mindig jobb egy verés, mint napi 4-5 idegen, aki seggbe dug...

2018. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ismét hihetetlen hogy nem látjáTOk azt hogy ez egy nagy KAMU !
2018. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
33-as! Mondd már meg, hogy egy embernek miért jó az, hogy kamu kérdést ír ki! Csak nert minden második kérdés alatt azt látom, hogy jönnek az okosok, akik tudjàk, hogy a kérdés kamu.
2018. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Sosem írom egy kérdéshez, hogy kamu.

De ez biztosan az.

Persze. Egy lelkisérült 19 éves lány (aki amúgy luxusárakon, másfél milliót kap... Nem hiszem el, hogy már itt nem jöttök rá..), és egy 47 éves állítólag egzisztenciális férfi aki őt istápolja, hol felpofozza. Jaj ne már

2018. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Nagyon jó csaj lehet,ha másfél milliót kapott a kuncsaftjától :D
2018. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Engem a helyedben az zavarna hogy megutsz egy not de az most szamodra “mellekes” a sztoriban mert the “Nagyon szereted it” meg o is sokszor felidegel ez ez igy tok oke az ertekrended szerint.


Ferfi vagyok de nem ismerned meg az arcod ha ennek szemtanuja lennek.

2018. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy mit csinált miért! Az első nagyon fiatal ebből adódóan már eleve lehetnek problémák köztetek. Én konkrétan ennyi idősen majdnem játszottam még lélekben az élettel. Annyi a dolog titka fogadd el a korát ebből adódó tudatlanságát, eséseit. Mind sokszir esünk el az életünk során és jó érzés ha van legalább egy ember az életünkben aki segít és segít abban is hogy tisztán lássunk dolgokat magunk körülm A veszekedés és verés stb értelmetlen jem szükséges hiszen célt vele nem érsz el. Csak a fájdalom marad. Beszélgess vele próbáld meg az ő világát is megérteni elfogadni, így könnyebb lesz a Te lelkednek. Nem vagy kevesebb egy férfinél sem hidd el mindnek egy van csak más csomagolásban. Ne aggódj.😊
2018. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!