Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem pszichológia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem pszichológia?

Figyelt kérdés

Néhányan azt mondják a szerelmet fel lehet ébreszteni pár pszichológiai lépésben.

1. Szemkontaktus fenntartása beszélgetés közben hosszú ideig.

2. A sok a nevetés és mosolygás a partnerrel.

3. A figyelmesség a másikkal szemben tehát kimutatni felé az érdeklődésünket az iránt amiről beszél/mesél.

Szóval az lenne a kérdésem hogy ha valakivel megvan közöttünk első pillanattól kezdve a kémia/szikra,akkor ezekkel a trükkökkel még jobban magunkba tudjuk szerettetni az adott személyt?



2019. jan. 3. 17:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezek trükkök lennének? Nem őszinte figyelem, nem szívből jövő kedvesség? Ha mindezek csak trükkök, akkor vajon meddig tarthatók?

magamba szerettetni valakit? hm.

én vagyok a lényeg?

vagy szeretem, akiről szó van?

vajon ő mit szeretne?

mitől érzi magát szeretve - őszintén, nem csak trükközve...

kicsit kiakadtam

2019. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!