Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lassan 20 éves lány vagyok, túl egy csalódáson.

Nagyon jóban lettünk egy sraccal, 2,5 hónap alatt szinte a legjobb barátommá vált. Pár hete viszont bevallotta, hogy szerelmes belém...

Sokat szoktunk együtt bulizni, és ha iszunk, valahogy mindig úgy jön ki a lépés, hogy kavarunk (csak csóolózunk egész este, és semmi több) Ezt azért nem értem, mert soha nem engedtem magamhoz közel senkit buliban. Ittasan sem.


Én nem vagyok belé szerelmes, mégis néha, ha együtt vagyunk, vágyom a csókjára, talán vonzódom is hozzá. Benne tenyleg megbízom.

Nem szeretném elveszíteni, de nagyon sokat örlődöm emiatt. Imádok vele lenni, várom, hogy keressen, sosem unatkozunk együtt. Mindig rengeteget beszélgetünk és nevetünk. Annyira figyelmes és odaadó, és én nagyon szeretem, hiányozna ha “eltűnne” mégsem érzem azt a szerelmet, amit anno, az első barátomnál. (Azóta nem volt senki.)


Van/volt valaki hasonló helyzetben? Mit lehet tenni?


Köszi előre is az értelmes válaszokat.



2019. jan. 5. 14:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. jan. 5. 18:48
 22/26 anonim ***** válasza:
66%

Ha 2,5 hónap alatt igazi barátok lettetek, akkor direkt vagy rögtön, de megtetszettél neki. Nem is értem, hogy gondolhattad, hogy puszik, meg egy rakás program és nem szeret egyikőtök sem a másikba...

Ha nem adsz neki esélyt, akkor csak őrlődni fog és tényleg beváltja, hogy "kitart melletted", de akkor senki más nem lesz neki élete végéig. Ne tedd ezt vele! Adj esélyt, aztán ha nem jön össze, akkor küldjétek el egymást, de ne melegebb éghajlatra!

Ha nem kell a srác, engedd el!

2019. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem gondoltam, hogy ilyen nehéz helyzetben leszek.
2019. jan. 6. 08:20
 24/26 anonim ***** válasza:
48%

Elárulnád mi a fenén őrlődsz?

*Mi a te érdeked?

Ha (elvileg) normális akarsz lenni vele = nem kínzod ezzel a "Nem leszek a barátnőd de azért had smároljuk át az egész éjszakát, lökd a szelet és had szórakoztass éjjel-nappal" dologgal. Akkor hol a hiba? Miközben tetszik meg vágysz rá?

Milyen kétes érzések? Már régen túlléptetek a barátság zónán.

Ha továbbra is normális tervezel lenni akkor csak két opciód van:

-Adsz neki egy esélyt (magyarul össze jöttök)

-Megmondod, hogy Nem! (és utána sem hitegeted)


*Nekem őszintén szólva olyan érzésem van a dologgal kapcsolatban, hogy játszol vele és hitegeted. Elhiszem, hogy élvezed azt ahogy udvarol elcsábít, de ő már feldobta neked a mostantól vagy egy pár leszünk vagy vége kérdést. És ugyan tolerálható, megérthető hogy gondolkozol rajta (annak ellenére hogy semmi értelme), de az óra ketyeg és ha túl sokáig húzod az sértő, kiábrándító, megbántó, dühítő és azt az érzést adja amim nekem is van, hogy szórakozol vele :|


Remélem hasznos volt a válaszom, és nem haragszol a véleményem miatt. Illetve ha kérhetlek akkor az utolsó bekezdésre és a 2. kérdésemre (csillaggal jelöltem) reagálnál valamit, hogy megérthessem :D a dolgokat.

2019. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
48%

22. vok: nekem az a véleményem, nőként írom ezt, hogy baromira jól esnek a bókok, udvarolgatások, akár munkahelyen, akár nem tudom hol. DE, sajnos előbb cselekszünk és utána gondolkodunk. Nőként és férfikén is meg kell(ene) értenünk, hogy olyan nincs, hogy barátok vunk, miközben megy a puszi, az ölelések. Ennek ez a vége, hogy az egyik beleszeret a másikba, aztán vagy lesz viszonzás vagy nem. És a hoppon maradt fél magába roskad.


Egyszerűen a nőknek jól esik a bók, az udvarlás, de a férfiak részéről is, szívesen flörtölnek a nővel, de csak szórakozásból. Nyilván, általánosságban írom.

Férfiban is van ilyen, nőben is.


Kérdező: késő bánat, át kell gondolni és lépni, mert mindketten sérültök. Neked lesz esélyed egy másik palit keríteni, de ő benne marad - egy ideig - az emlékeidbe, ha nem lépsz hamar. Ha nem kell neked, engedd el, jót teszel vele és a következő kiszemeltjével.

2019. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem, abszolút nem veszem bántásnak.

Mi az én érdekem? Úgy lenni valaki mellett, hogy nem hagyok neki kételyeket, sem pedig magamnak. Mivel nem voltam ilyen helyzetben még nem gondoltam, hogy ezzel rosszat teszek, mindenki hibázhat. Valamiért (?) mégsem akarom őt elengedni, mert fájna. Remélem ezzel megválaszoltam az általad feltett kérdést.

2019. jan. 8. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!