Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lassan 20 éves lány vagyok, túl egy csalódáson.

Nagyon jóban lettünk egy sraccal, 2,5 hónap alatt szinte a legjobb barátommá vált. Pár hete viszont bevallotta, hogy szerelmes belém...

Sokat szoktunk együtt bulizni, és ha iszunk, valahogy mindig úgy jön ki a lépés, hogy kavarunk (csak csóolózunk egész este, és semmi több) Ezt azért nem értem, mert soha nem engedtem magamhoz közel senkit buliban. Ittasan sem.


Én nem vagyok belé szerelmes, mégis néha, ha együtt vagyunk, vágyom a csókjára, talán vonzódom is hozzá. Benne tenyleg megbízom.

Nem szeretném elveszíteni, de nagyon sokat örlődöm emiatt. Imádok vele lenni, várom, hogy keressen, sosem unatkozunk együtt. Mindig rengeteget beszélgetünk és nevetünk. Annyira figyelmes és odaadó, és én nagyon szeretem, hiányozna ha “eltűnne” mégsem érzem azt a szerelmet, amit anno, az első barátomnál. (Azóta nem volt senki.)


Van/volt valaki hasonló helyzetben? Mit lehet tenni?


Köszi előre is az értelmes válaszokat.



2019. jan. 5. 14:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%

...


És ezért nem nagyon létezik hosszútávó "legjobb barátság" nő és (heteroszexuális) férfi között.


Kivéve ha ilyen "4 éves koruk óta együtt játszottak a tyúkolban" jellegű testvérviszonyuk van.


De amúgy NEM.

2019. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Kezdek rájönni ... :)
2019. jan. 5. 15:04
 13/26 anonim ***** válasza:
79%

Aki ilyen gyorsan a legjobb barátod lesz, az nem a legjobb barátod lesz, ezt jegyezd meg egy életre.

Vagy legyetek együtt, de akkor normálisan, vagy engedd akkor el, de ezt a huzavonát ne játszd!


30N

2019. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nem akarom ezt játszani, de azt mondta kitart mellettem akkor is, ha semmi.. én ezt kétlem hisz nekem se lenne erőm hozza. :)

Köszi a választ egyébként. Tudom, hogy nekem kell döntenem de annyira kettős érzések vannak bennem. Ha elhiv valahova egyből ugrok, eszem ágában sincs kihagyni, pedig nem unatkozom.

2019. jan. 5. 15:23
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Most gonosz leszek, de térjünk vissza erre a szerelem témára akkor, ha már megvoltál neki. :D
2019. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

@14: "azt mondta kitart mellettem akkor is, ha semmi.. " - mert gondolod, hogy ha beléd szeretett, akkor majd önszántából elenged? Képes lenne inkább lenyelni a fájdalmat, mint hogy ne találkozzatok.


"Ha elhiv valahova egyből ugrok, eszem ágában sincs kihagyni, pedig nem unatkozom." - akkor miért nem lehet adni egy esélyt kettőtöknek? Ha nem működik, úgyis kiderül és mindenki továbbléphet.

2019. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban úgy járnál ha összejönn vele.
2019. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!
2019. jan. 5. 16:28
 19/26 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem próbáld meg vele, simán lehet, hogy beindul nálad is a szerelem.

Randizz vele, adj magadnak időt.


30N

2019. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%
Adj neki egy esélyt!
2019. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!