Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elkerte a telefonomat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerte a telefonomat, hogy atnezze a chateim . Kivel es mit chatelek. Ez normalis? Ilyenkor mi a helyes reakcio? En vagyok a lany.

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 13:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%

Hű de megszólaltak a sértett nők. Magánszféra, kisebbségi érzéses pasi, hüvelygomba stb.

Képzeljétek, férfi létemre nekem a barátnőim szoktak a telefonomban turkálni, ők voltak akik magukat hergelték a fejükben összerakott történetekkel mi, hogyan is lehetett, mi van ha ...stb.

Es képzeljétek, mindig megmutattam. Először is nincs mit takargatnom másrészt pedig ha ez őt megnyugtatja akkor nehogy már ezen múljon.

De az is igaz, hogy ha valamit észlelnék a viselkedésén vagy olyan valami merülne fel ami okot adna azt feltételezni, hogy valaki bejött a képbe a páromnak és ez lenne a legrövidebb út a tisztázásra én is elkérném. Miért ne? Csak nem kell azt takargatnia ha a barátnőjével beszélt akármiről? Ti államtitkot tartotok a telefonban? Ha felmerülne valami nektek nem az lenne a cél, hogy a lehető legegyszerűbben tisztázni?


Magánszféra, persze. Jó duma. Én tisztelem a magánszférát de.. Ha van párod és esetleg a szeretőddel chatelsz az magánszféra? Őt nem érinti? Rá nincs kihatással ha megcsalod vagy fontolgatod?

Akinek nincs mit takargatnia az nem takargat. Egy rakás baráti beszélgetés, chatelés pedig azon felül, hogy nem is érdekelne de ha meglátom akkor sem tartalmaz semmi olyat amitől felborulna a magánszférád.

Ismétlem, indokolt esetről beszélek. És nem vagyok se egyedülálló, sem egoista nőket kihasználó, uralkodó pasi mint azt írtátok.

Egyszerűen lehet olyan helyzet, hogy ezt kívánja meg legjobb megoldásként. A kérdező szépen elhallgatta, vajon ennek volt e valami előzménye. Ha nem akkor idiota a pasi ha viszont adott rá okot vagy olyan helyzet állt elő amiből ő gyanakodhat akkor jobb tisztázni a dolgokat.

Persze legjobb védekezés a támadás alapon inkább adjuk ki az útját és nehogy seperc alatt rendbe tegyük a dolgot.

2019. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 D. Brasco ***** válasza:
54%
Kihajítanám mint macskát szarni........egyebkent hány éves vagy hogy ez a kerdes felmerült benned?!Mert te most vagy nagyon fiatal vagy és naiv,vagy annyira buta mint a csizmám talpa!Esetleg mindkettő!
2019. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
41%

Vagy le kéne írni a körülményeket is, mert ez elég egyoldalú.

32/f

2019. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem is baromság ez a privat szfera de akkor van csak gond ha a két fél vélemenye erről nem egyezik.

Nekünk sosem tabu ki mit ír, nincs titkom. Siman meg szoktam kérni hogy irjon a telómról az exemnek vagy ő kér meg ha lusta hogy írjak én vmi haverjának.

2019. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
80%
Ne engedd.Voltam bántalmazó kapcsolatban,és ha nem is volt mit titkolnom,akkor sem adtam oda,mert az ártatlan beszélgetésekbe is mást látott bele,pl ha szàmára ismeretlen nőkkel beszélgettem akkor is azt hitte,hogy a nő pasijára bukok stb..
2019. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
35%
Tök mindegy, milyen nemű az illető, ha bele akarnak mászni a magánszférájába, akkor annak a partnernek fel is út, le is út.
2019. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%

Mi az indokolt eset. Aki paranoid, annak egy köhintés is lehet az.


Én leköpném magam, ha megmutatnám a barátnőim levelezéseit. Nekem írnak, én meg nem vagyok az a mucika, aki a pasijával együtt olvas minden üzikét. Még ha nem is államtitok. Nem játszok a belém helyezett bizalommal.

2019. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen dolog veglegesen megmergezi a kapcsolatot. Fuggetlenul attol tortent e valami vagy nem, ha felrekacsingatsz akkor kell szakitani, ha nem akkor azert mert betegesen felteken.
2019. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
27%
Én odaadnám. Nincs titkolnivalóm, és ha ez megnyugtatja a lelkét akkor hajrá.
2019. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%
Persze, ahol nulla bizalom van a kapcsolatban és komplexusos kisfiúk, ott elvárt, hogy megmutasd. Egy egészséges kapcsolatban fel sem merülhetne.
2019. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!