Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elkerte a telefonomat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerte a telefonomat, hogy atnezze a chateim . Kivel es mit chatelek. Ez normalis? Ilyenkor mi a helyes reakcio? En vagyok a lany.

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 13:33
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

az esemeny ugy zajlott, hogy elmentunk egy wellness hetvegere, megerkeztunk, elment furodni, en a borondomnel pakoltam, mire ideges lett.. azt hitte a mobilon chatelek..


kijott es elkezdte mondogatni amit mar korabban is emlitett (mobiltelefont cserelunk a hetvegere) ... viccnek gondoltam, o kevesbe..

Szoval elkezdte mondogatni, hogy szeretne megnezni a chateim.. kivel miert.. latja a kepeket hogy ferfiakkal, es a profilkepuk alapjan nagyon helyesek.. mit irok annyit veluk, kik ezek stb stb...

2019. jan. 23. 18:12
 22/30 anonim ***** válasza:
7%
És kik azok?
2019. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom mit vergődtök ezen én bármikor odaadnám.Semmilyen titkolnivalóm nincs.Facebookunk is közös tudjunk egymás nelszavait pin kódjait telefonhoz bankkártyákhoz.Chatelni amúgyis gyerekek szoktak.Igaz így 30 fölött nem aláznám magam azzal hogy elkérem a telóját de ha így a legegyszerűbb tisztázni valamit akkor gond nélkül odaadnám.
2019. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
34%

Közös Facebook ?? Ajj az annyira gáz

Közös a bugyitok is akkor? Senkivel nem csinálnék közös faceboookt mivel különálló önálló emberek vagyunk nem iker csonkok

2019. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Jó lehet a barátaitoknak lenni.
2019. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
29%

"Közös Facebook ?? Ajj az annyira gáz"


szerintem is egészséges ha van külön élete, tere a másiknak. Nem jó egymás nyakára nőni, értelmetlen a közös facebook, a személyi se közös. Ahogy az ismerősök se 100%ig.

2019. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
47%
:) Annyira jelentéktelen dolog számunkra a Facebook hogy lehet le is töröljük.A gyerkőc szülinapjai vannak rajta főleg.Mi nem szoktunk csücsöríteni pucsítani nem fényképezzük le amit megeszünk meg kiszarunk .Barátokkal mindig telefonon egyeztetünk.Csak egy példa volt ez.További jó hétvégét az én munkaidőmnek már nagyon kevés híjja hogy leteljen.:D
2019. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
71%

A helyes reakció az, hogy nem adod oda. Mégis mit képzel magáról az ilyen? Lehallgató készüléket nem akar a bőrödre celluxozni, hogy azt is hallja, mit beszélgetsz a barátnőiddel?


Ha ennyi bizalom sincs egy kapcsolatban, akkor az szerintem felejtő.

Sosem jutna eszembe megnézni a feleségem telefonját, vagy az e-mailjeit.

2019. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem lennének titkaid, megmutatnád pasidnak a telódat, hogy megnyugodjon.
2019. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
36%

"Facebookunk is közös tudjunk egymás nelszavait pin kódjait telefonhoz bankkártyákhoz."


Ez ultragáz.

Azonnal meneszteném a pasit, ha ilyent akarna.

Szarni is együtt jártok?

2019. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!