Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én reagálom túl ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl ezt az üzenetesdit?

Figyelt kérdés

Kérlek ne hurrogjatok, le engem komolyan érdekel, hogy másoknál is az van-e, hogy érdeklődnek a párjuk felől, akár sms-ben, akár facebook messengeren, de ő ritka esetben rögtön válaszol, gyakoribb esetben pedig órák múlva. Sms-nél megérteném, mert biztos nincs ideje, nem ér rá, stb. De a nyomi facebook messenger mutatja, hogy mikor elérhető, és ha látom, hogy utána kb percenként-5 percenként fent van, kiakadok.

Olyanokra gondolok, ha beteg volt, rosszul érezte magát, és én napközben ráírok, hogy jobban van-e már. Egy sima, "igen már jobban", vagy könyörgöm csak egy sima "ja" válasszal is beérném a semmi helyett. Vagy ha valami megmérettetésen van túl, és én érdeklődöm, hogy ment, akkoris órák múlva kapok választ. Ennél már csak az jobb, amikor érdeklődöm, hogy tervezzem a hétvégémet, mert a suli miatt korep tanárhoz kell mennem hétvégén, és nagyon nem mindegy, hogy a hétvégi családi programra délre vagy négyre kell odaérni, mert akkor én is olyan időpontot mondok a tanárnak. Sajnos volt már erre is példa, ő elvileg délelőtt beszélt a családjával, én dél körül írtam neki, amikor elérhető volt, és 4 körül kaptam választ úgy, hogy közben sűrűn fent volt, miközben a korep tanárom minél hamarabb szerette volna tudni a választ.

Tehát nem szekálom a párom semmitmondó apróságokkal, hanem fontos dolog miatt írok rá néhanapján. Hívhatnám is, de volt már erre példa, és még neki esett rosszul, hogy nem vártam meg amíg jelentkezett. Esténként mindig beszélünk telefonon, de az utolsó példánál csak másnap tudta megmondani mikor lesz a családi progi. Mindegy, ez egy eset volt, a többi viszont rendszeres amikor érdeklődöm felőle, és nem regényeket várok vissza. Néha van javulás, de néha újra "visszaesik".

Persze, ha nekem van vizsgám, vagy valami a munkahelyemen, ritkán jut eszébe érdeklődni, esténként ha felhozom neki, eszébe jut, hogy "ja tényleg...". És kérlek ne mondjátok, hogy lehet mégse nézi a telefonját, mert amikor együtt vagyunk, sűrűn nyomkodja, gyakran nekem kell rászólni, hogy tegye már el.

Ezeket kivéve mindig van közös progi (még akkoris ha közben sokat a telefonján lóg), sokszor neki vannak ötletei hogy miket csináljunk. Voltunk nyaralni, és szilveszterkor is elutaztunk pár napra. Ha szükségem van rá, segít és jön. Szóval nem vagyok semmibe véve a telefonos dolgot leszámítva.

Sajnálom ha hosszú lett, és köszönöm annak, aki elolvassa.



2019. jan. 22. 18:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
69%

#8 ha nem írod le a teljes haború és békét, akkor esélyesebb hogy végigolvassuk, és megértjük.


Apropó, ha megkérdezed hogy jobban van-e már, és azt valaszolja hogy nem, akkor rohansz, és beviszed a sürgősségire, vagy felhívod a Dr House-t? Pontosan milyen következménye lett volna annak ha valaszol? Illetve milyen halálos korban is szenvedett?

2019. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%

Az a típus vagyok,aki nem bírja megállni,hogy ne válaszoljak annak a pasinak,akit szeretek.Legalábbis nem órákig.Szóval van az úgy,hogy az ember nem tudja még azonnal a választ,de egy normál kapcsolatban annyit megengedhet magának a másik,hogy megîrja gondolkodom,még ezzel-azzal el vagyok foglalva.Egyszer-kétszer,ha nem válaszol a másik,akkor nem kell megsértődni,de ha ez rendszeressé váik,akkor az mindenkinek rosszul tud esni.Elég csak beléni magát a másik helyzetébe fordított esetbe.Rosszul esne,ha folyamatosan azt érzékeltetné veled a párod a nem válaszolok,nem érdeklődöm hozzállásal,hogy nem fontos?

Csak megkérdezitek a párotok,hogy sikerült-e a vizsga,megkaptad-e az állást,kinél mi.

Szerintem tesz erre az egészre.Ha meg együtt vagytok,akkor persze jó elmenni együtt ide-oda,van pasim,csidi-csodás,nem a barátnőivel kell menni,együtt aludni se a barátaival alszik az ember. Van valakije,végülis jobb mint a semmi.Ha meg ahogy írta valaki idegesíti a csajt a kérdező,akkor felmerül a kérdés minek van vele?

2019. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#12 szerintem a kérdező a csaj.
2019. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%
Velem ugyan ezt csinálta exem,mindig volt kifogás,wifi úgy maradt nem volt nála teló,stb stb,közbe láttam h vígan posztol,lájkol,röhög a falon mással,nekem azt mondta fáradt alszik,közbe haverja kitette a bulizós képeket megjelölve őt... Átjött,megvolt a szex adag jött a teló nyomkodás aztán sokszor egyből aktus után felállt és már ment is az én örömöm le volt kakilva.. Csak a rózsaszín köd miatt nem láttam a szerepem h hézagtöltő vagyok.. Én meguntam,én is átvettem ezt. Nem válaszoltam mikor neki volt sürgős mert ő elvárta h azonnal ugorjak neki,mondjam le a munkám mert ő csettint.. Szakítás lett nálunk,jobb is mert most olyannal vagyok akinek fontos vagyok és tisztel...
2019. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

De írtam az előbb, hogy ő nem lép le szex után, sokszor egész hétvégén együtt vagyunk. Ha szükségem van rá jön és segít...

Komolyan kár volt hosszan írni, mert szerintem kevesen olvasták el...


Köszönöm az eddigi válaszokat...

2019. jan. 22. 19:45
 16/25 anonim ***** válasza:
Tök mindegy,akkor a pasi tesz rá.Ugyan az.
2019. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
31%

twljesen igazad van, én is így vok ezzel, de meló kapcsán is.

most pl. 2 hétig nem válaszolt nekem vki., miközben láttam, h. látta.

beszóltam neki.



az a szomorú, h. sok embernek van okostelója, meg minden technikai kütyü, de sokan hihetetlenül ostobán használják ezeket, minimális netetikettet sem ismerik.


ha ír neked vki, illik rá mielőbb válaszolni.


ha épp elfoglalt vagy, akkor is írjál 1 mondatot, h. megkaptad, és később válaszolsz rá.


a primitívség csúcsa, amit egyesek művelnek.


csak a telójuk okos, ők maguk buták.

2019. jan. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg is őrülnék, ha elő lenne írva, hogy fél órán belül válaszoljak minden üzenetre. Ha valami sürgős, akkor telefonálj. Nem, az nem sürgős, hogy mikor lesz a hétvégi családi program. Sürgős az, hogy elakadtál az autópályán. Az hogy elolvasom, nem azt jelenti, hogy arra is időm van, hogy válaszoljak. Különösen ha még gondolkodni is kell a válaszon. Tudom, hogy sok embernek nem gond, hogy odavessenek három szót, nagyszerű, de nekem igen. Kizökkent a tevékenységemből, ha mással beszélek akkor udvariatlanságnak tartom, bár akkor általában meg se nézem, ha vezetek akkor meg nem írok, mert balesetveszélyes.
2019. jan. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%
Tyiha. Ha ennyit dumálna a párom én sem szívesen hívnám. Neked, szómenésed van. N
2019. jan. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Sajnálom. Azért írtam hosszan, mert hátha így jobban átlátható a dolog... Az életben inkább hallgatagabb vagyok. Keveset szoktam beszélni... Bár gondolom ezután nem fogják elhinni az itt válaszolók.


Köszönöm, bár nem igazán láttam egy olyan választ se ami segített volna. A szakítósokra eleve nem adok. Ha valaki egy ilyen miatt szakítani akar... az ássa el magát... Nagyobb gondok is lesznek még az életben...

2019. jan. 23. 08:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!