Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én reagálom túl ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl ezt az üzenetesdit?

Figyelt kérdés

Kérlek ne hurrogjatok, le engem komolyan érdekel, hogy másoknál is az van-e, hogy érdeklődnek a párjuk felől, akár sms-ben, akár facebook messengeren, de ő ritka esetben rögtön válaszol, gyakoribb esetben pedig órák múlva. Sms-nél megérteném, mert biztos nincs ideje, nem ér rá, stb. De a nyomi facebook messenger mutatja, hogy mikor elérhető, és ha látom, hogy utána kb percenként-5 percenként fent van, kiakadok.

Olyanokra gondolok, ha beteg volt, rosszul érezte magát, és én napközben ráírok, hogy jobban van-e már. Egy sima, "igen már jobban", vagy könyörgöm csak egy sima "ja" válasszal is beérném a semmi helyett. Vagy ha valami megmérettetésen van túl, és én érdeklődöm, hogy ment, akkoris órák múlva kapok választ. Ennél már csak az jobb, amikor érdeklődöm, hogy tervezzem a hétvégémet, mert a suli miatt korep tanárhoz kell mennem hétvégén, és nagyon nem mindegy, hogy a hétvégi családi programra délre vagy négyre kell odaérni, mert akkor én is olyan időpontot mondok a tanárnak. Sajnos volt már erre is példa, ő elvileg délelőtt beszélt a családjával, én dél körül írtam neki, amikor elérhető volt, és 4 körül kaptam választ úgy, hogy közben sűrűn fent volt, miközben a korep tanárom minél hamarabb szerette volna tudni a választ.

Tehát nem szekálom a párom semmitmondó apróságokkal, hanem fontos dolog miatt írok rá néhanapján. Hívhatnám is, de volt már erre példa, és még neki esett rosszul, hogy nem vártam meg amíg jelentkezett. Esténként mindig beszélünk telefonon, de az utolsó példánál csak másnap tudta megmondani mikor lesz a családi progi. Mindegy, ez egy eset volt, a többi viszont rendszeres amikor érdeklődöm felőle, és nem regényeket várok vissza. Néha van javulás, de néha újra "visszaesik".

Persze, ha nekem van vizsgám, vagy valami a munkahelyemen, ritkán jut eszébe érdeklődni, esténként ha felhozom neki, eszébe jut, hogy "ja tényleg...". És kérlek ne mondjátok, hogy lehet mégse nézi a telefonját, mert amikor együtt vagyunk, sűrűn nyomkodja, gyakran nekem kell rászólni, hogy tegye már el.

Ezeket kivéve mindig van közös progi (még akkoris ha közben sokat a telefonján lóg), sokszor neki vannak ötletei hogy miket csináljunk. Voltunk nyaralni, és szilveszterkor is elutaztunk pár napra. Ha szükségem van rá, segít és jön. Szóval nem vagyok semmibe véve a telefonos dolgot leszámítva.

Sajnálom ha hosszú lett, és köszönöm annak, aki elolvassa.



2019. jan. 22. 18:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%
Akkor minek írod ki a kérdést,ha ennél nagyobb gondod is lehet mêg??Felfújod ezek szerint az egészet,mert nincs jobb dolgod,mint a témán lovagolni.
2019. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
engem párom az ilyen apróságokkal taszított a szakításba... élő volt írva, hogy válaszoljak minél előbb különben nem szeretem... aztán fent sem voltam csak ez a sz*r néha kiírja tök hibásan... én meg nem bírtam, hogy minden másnak jobban hisz, mint nekem...
2019. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

21-es


Miért ne írhatnám ki? Ez a gyakori kérdések, és tudtommal ha valakit érdekel valami valamilyen témában, feltehet itt kérdést. Nem? Egyébként meg minek írsz ide, ha fölöslegesnek tartod a kérdésem? Hagy kérdezzem már meg amit akarok. Azért mert nem hallgatok azokra akik a szakítást javasolták már nem is tehetek fel kérdést? Nem vagy normális.

2019. jan. 23. 11:00
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi se beszélünk nap közben, maximum megkérdezem mit enne, ha itthon vagyok és főzőcskézek. De van hogy nem ír vissza, akkor így járt, főzök valamit :D Nem szoktam ezen fennakadni és fordítva is ritka. Nem mindenki ér ám rá egész nap, pl nálam is biztosan világít a zöld lámpa, de nem használom a fb-t.
2019. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellesz. Ismerős a szitu. Én is ebben voltam.
2019. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!