Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Létesítenétek párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Létesítenétek párkapcsolatot tartós munkanélküli férfival?

Figyelt kérdés
Ha igen, ha nem, miért?

2019. jan. 22. 21:43
1 2 3
 11/22 Izabella220 ***** válasza:
82%
Úgyhogy kizártnak tartom.
2019. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt olyan partnerem, akinek hol volt munkája, hol nem. Én pénzeltem őt sokszor! Még egyszer nem kellene!!!

32N

2019. jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Nekem nincs kifejezetten keresett szakmám, és semmi kimagasló tudásom. Átlagos vagyok és lettem már munkanélküli leépítés miatt.


De kvázi egy hónapig voltam eddigi életemben összesen munkanélküli, mivel amíg nem találtam szakmabeli munkát, elmentem takarítani illetve árufeltöltőnek. Persze, én is úgy éreztem, hogy ez szintemen aluli, főleg diplomával, de ha nincs más, akkor nincs más.


Rá 3 hónappal később pedig találtam egy tök jó munkát egy multinál. Úgyhogy aki nekem azt mondja, hogy ő nem képes megoldani, hogy legalább a McDonald'sba felvegyék pultosnak, az konkrétan NEM akar dolgozni. Naplopókkal meg semmi kedvem társalogni.


N

2019. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Tartósan munkanélküli férfival nem létesítenék kapcsolatot.

Annak oka van ha manapság valaki hosszabb távon nem talál munkát.


Akkor is átgondolnám ha időszakosan munkanélküli. Bár ilyen helyzet adódhat saját hibáján kívül is. Általában viszont munkahelyről munkahelyre váltunk.

2019. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem. Ha tartósan az, feltételezi azt, hogy nem nagyon kepeszt a munkáért vagy hozzáállásban / intelligencia terén nem üt meg olyan szintet, vagy egyéb durvább pszichés gondja van. Én PÁR/TÁRSkapcsolatot keresek, ahol a felek egyenlőek és egy szinten vannak. Nem szociális munkás meg eltartó szeretnék lenni, és nem is szeretném azt, ha bennem látná vki a "megváltót", aki majd kirángatja a posványból.
2019. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
heh, kizárt. már csak azért is, mert nekem eddig akármilyen munkahelyem volt, valamit mindig találtam benne, ami jó. valami mindig volt, amiért szerettem csinálni. ez a mostanival sincs másképp, ugyan most már kicsit előrelátóbb tudok lenni. nekem fontos a munkám, sokat segített, sokat tanított, sok embert megismerhettem ezáltal. ha valakiben nincs meg a munka szeretete(hogy csinálhat valamit, akármennyire apró és jelentéktelen, de megteszed, és te tetted, és jó ránézni, ha jól sikerült, a hibáidból pedig tanulsz), az nálam nem rúg labdába. nem elsősorban a pénz miatt értékelem, hanem ha jól választ az ember (ha nem, akkor is) van egy jellemformáló hatása. az otthon tespedésnek is lehet, ha valaki autonóm dolgozik, feltaláló, kutató stb magányos elfoglaltságok. de csak úgy lenni és létezni a nagy büdös semmibe, pazarlás, értelmetlenné teszi az életet.
2019. jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 he84 ***** válasza:
Figyelj 8-as válaszoló, jó lenne ha nem szólnál le és nem ítélkeznél, nem is ismersz! Még akár az is lehet, hogy te sose voltál még szerelmes, így nem tudod milyen az, akkor még jobban nem számít, hogy a másik munkanélküli-e, vagy sem. Tudod, lehet egymást segíteni, támogatni is, nem a munka körül forog egy kapcsolat. Akinek meg igen, az szomorú. Nem ettől függ egy ember értéke, csak mert valaki nehezen talál munkát, még lehet egy jó, rendes ember barátilag és akár szerelmileg is. Ez nem azt jelenti, hogy akkor az illető vesztes, rossz lenne. Akinek valóban fontos a másik és ismeri, az ilyen miatt nem hagyja ott és nem szab előre másnál se ilyen feltételt.
2019. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17-es. Jól van éljél rózsaszín ködben. Tudod, ha az ember felnőtté válik, megtanul gondolkodni. Mi a szerelem? Tudod mi? A kémia győzelme az agy felett. Azaz a nemi vágyak győzelme a józan ész felett. Szerencséje akkor van az embernek, ha egy személyben tetszik külsőre, normális az élete és viszont szeret az illető. A nők osszák az észt folyamatosan hogy egy férfinek hol és miben kell megfelelnie, majd jön egy tartós munkanélküli majom, akit 2 hét múlva örökbefogad a nagyon okos nő, majd kényezteti mint valami házikedvencet. Majd a pasika rájön hogy kifogott egy aranyhalat, mivel esténként szétdobja anyuci a lábát, eteti-itatja, ha kell pénzeli. Tényleg, micsoda férfit akasztott le! Aztán jön a kis plüssmackótól a hitegetés hogy munkát keres, de sajnos pont nincs a számára megfelelő... Ekkor anyuci megsimizi a fejecskéjét az ő kis kedvencének, nem baj, nálam biztonságba lehetsz.


Az ürge egész nap netezik, társkeresőzik, haverokkal lóg, majd idővel más ágyába köt ki.


Tudod okoska, a 10 újjam kevés hozzá ahol pontosan ez a sztori játszódott le a tágabb ismeretségi körömben. Persze a nőknek lehetett mondani hogy h*lyét csinál belőle a pasas., meg hogy ébredjen már föl. Nem egynek gyereket is csináltak, majd 1-2 hónapos baba mellől lelépett a világ legjobb pasija.


Azt kell hogy mondjam, hogy ha egy nő értelmes és van benne felelősség, akkor messziről elkerüli az ilyen alakokat. Tartós munkanélkülinek lenni a mai világba??? Na ezt tudod kinek meséld már be... Hagyjuk már a külső okokat, 10-ból jó ha egynél fennáll ez az eset, te is tudod hogy nem erről van szó.


Ami zavar: a női elvárások vs. valóság. Leegyszerűsítve az van, hogy kifelé megy az észosztás, majd a valóság meg az, hogy egy lelki defektes nő nem kerüli el a karmáját. Hát ez van, én nem hullatok könnyet egyetlen nőért sem, mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakított... és pont. Kasszától való távozás után reklamációnak helye nincs!

2019. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 he84 ***** válasza:
73%

Nem okoskodok, hanem én is tapasztalatból beszélek, plusz meglátásból. Az az okoskodás, ha valaki olyanról beszél, amihez semmit nem ért, vagy alig és úgy tesz, mintha értene hozzá. Én nálam nem ez a helyzet és értelmes, felelős nő vagyok!


A szerelem nem csak kémia az agy felett, ez csak egy leszűkített, ritkított értelmezés. Jó lenne, ha nem általánosítanál, nem ismersz és nem tudsz semmi egyéb részletet, vannak más esetek is a világon, ha hiszed, ha nem! Nekem ne beszélj arról, hogy a nők (megint rossz általánosítás) osszák az észt, talán némelyikük igen, de nem mindegyik. Ennyi erővel némelyik férfi is ezt csinálja, ami igaz hogy némelyek osszák az észt (ennyi erővel most te is nekem) és megmondják mikben kell megfelelnie számukra a nőknek, így akkor szinte semmi különbség nincs. Mindezt eléggé tapasztaltam már itt-ott. És ahogy látom, te némiképp nőutáló vagy.

2019. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Igazából nem érdekel a szerelem, bár voltam már az. Külső körülmények miatt egy sem teljesedhetett ki. Alapvetően nem vagyok már érdekelt ebben a témában, házas vagyok. Ami biztos az az, hogy sokkal kifizetődőbb ész központúan élni.


Ebből kifolyólag egy tartós munkanélküli eleve kizáró ok lenne nálam ha nő lennék. Már elmondtam hogy miért. Nőgyűlölő lennék? Nem hiszem, bár sok dologgal nem értek egyet.

2019. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!