Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiderült, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátom drogzik. Vele maradjak?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint már csak néha-néha, másfél évvel ezelőtt viszont komolyan tolta (volt h nem tudta h összesz.ja vagy hányja magát, plusz kereskedett is vele). Elmondása szerint már csak füvezik.

Az a baj, hogy bár szeretem, de az én életszemléletembe ez egyáltalán nem fér bele. Ráadásul néha azt veszem észre, hogy "kattog", a kelleténél idegesebb, a semmiségen is ordibál.

Emellett viszont dolgozik a családi vállalkozásban, ráadásul kamionozik, így gondolnám, hogy felelősségteljesen tud viselkedni.


2019. febr. 5. 21:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon gyorsan hagyd ott, gondolkodás nélkül, vissza se nézz! Egy nagyon kedves barátnőm, egy okos, jószívű, szeretetreméltó csaj most próbálja összerakni a darabjaira hullott életét, mert majdnem tönkrement egy drogossal töltött hosszú kapcsolatban. Fáj látni, hogy árnyéka önmagának. Talán van esélye helyrejönni, de az elvesztegetett éveket már nem hozza vissza semmi. Nem beszélve arról, amit valaki írt, hogy ezek az ügyletek veszélyesek, a droghasználat és a bűnözés kéz a kézben járnak. Te ne akard ezt! Menekülj!!
2019. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2019. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

A kérdést azért tettem fel, mert szeretem. Mikor összejöttünk mondta egy-két ember, hogy mit csinál vagy csinált, de úgy voltam vele, hogy a múlt nem érdekel. Rendezett családi körülmények között él, jó anyagi háttér, és nem értem, hogy miért kell ez.

Arra voltam kibáncsi, hogy lehetséges-e, hogy elhaggya a drogot végleg?

31 éves, lassan családot szeretne, de így nem alapozhatom a jövőm rá.

2019. febr. 5. 23:27
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Na es ez rajtad kivul kit erdekel?
2019. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
91%
Akkor maradj vele. Megérdemled.
2019. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
13: Az, hogy mented a bőröd, nem azonos azzal, hogy nem szereted többé!
2019. febr. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

"Rendezett családi körülmények között él, jó anyagi háttér"


Ezt definiáljuk akkor, mert amit leírsz, pont ennek ellenkezőjét bizonyítják.

2019. febr. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem totál feleslegesen írtuk/írjuk le a véleményünket, a kérdező úgysem fog lelépni. Már a magyarázataiból látom..
2019. febr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen ember meg arra se melto, hogy rakopjek.
2019. febr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
12%
Úristen miket írtok...ti mind öregasszonyok vagytok vagy mi ? Èn is próbàltam fiatalon ezt-azt,sok olyan embert ismerek akik rengeteget buliztak fiatal korukban,ma viszont ,30 èvesen egytől egyig egyetemet végzett,jól kereső csalàdcentrikus emberek lettek,azok is,akikről tudom, hogy korâbban ‘ kereskedtek is ezzel’ ..Basszus nem tonnaszàmra szàllított kemèny drogot Dél Amerikàból...Van nèmi különbsèg...az viszont hogy idegbeteg,na az problèma,de ha szereted,elfogadod...
2019. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!