Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiderült, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátom drogzik. Vele maradjak?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint már csak néha-néha, másfél évvel ezelőtt viszont komolyan tolta (volt h nem tudta h összesz.ja vagy hányja magát, plusz kereskedett is vele). Elmondása szerint már csak füvezik.

Az a baj, hogy bár szeretem, de az én életszemléletembe ez egyáltalán nem fér bele. Ráadásul néha azt veszem észre, hogy "kattog", a kelleténél idegesebb, a semmiségen is ordibál.

Emellett viszont dolgozik a családi vállalkozásban, ráadásul kamionozik, így gondolnám, hogy felelősségteljesen tud viselkedni.


2019. febr. 5. 21:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
20: Az illető 31 éves.
2019. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

"ivott, majd kocsiba ült"

Én itt álltam volna fel, és megmondtam volna neki, hogy ha még egyszer hozzám szól, akkor felpofozom.

A tudatmódosítókkal én magam elég toleránsnak gondolom magam (értsd: alkalmi könnyűdrog-használat miatt szerintem senki nem jut pokolra), de aki beállva volán mögé ül, az a szememben a "nem ember" kategória. Tojnék rá innentől, hogy milyen, meg mit hazudozik, látni se akarnám.

2019. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"kelleténél idegesebb, a semmiségen is ordibál."

- Biztos vagy benne, hogy már "csak" a fű van? Mert én ebből nem annyira. Az lehet, hogy miattad kevesebbet tol mást, de ez az ingerlékeny, agresszív viselkedés is gyanús.


A fű-nél meg dettó nagyon nem mindegy mennyiszer tolja. Úgy mondom ezt, hogy nekem is tolják haverok, meg más kapcsolatban lévő. Havi 1-2x pl elmegy ( szubjektív ítélőskálám van, másnál ez sem, és azt is megértem!). De pl a heti rendszerre, pláne a heti többszöri, pár napi füvezésre 30 évesen... Elég szánalmas. (Mondjuk alatta is ez a szint már az szerintem, de ismét szubjektív dolog)


Nem a szerekkel van a legfőbb probléma, hanem az emberrel: problémánk van és ahhoz nyúlunk, mert az a legegyszerűbb. Gyanítom itt nem az "alkalmi, jól érzem magamat, egyszer-egyszer belefér" kategóriáról beszélünk már..

2019. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Hát a 20-as válaszolót is messzire elkerülném nem hogy még a kérdező pasiját. De nyílván mindenki maga választ párt. Ha a kérdezőnek ez az élet kell hogy drogos a pasija akkor legyen vele engem különösebben nem érdekel. Csak aztán ne jöjjön ide sírni pár hónap múlva hogy a pasija beállva össze verte. Szüljél neki kérdező gyereket is bízd egy ilyen drogos pasira.

Egyébként meg teljesen más az amikor fiatal korban a bulikba kipróbálják a kölykök meg az hogy még 31 évesen is ezzel foglalkozik. Nekem ilyen pasi nem kellene de ha már ennyire szereted és úgy sem fogod elhagyni próbálkozhatsz azzal hogy zsarolod vagy abba hagyja végleg vagy elhagyod. Jah és ha elhagyod készülj fel arra hogy biztosan zaklatni fog meg zsarolni hogy öngyilkos lesz beállva felkeres és esetleg erőszakoskodik hogy menj vissza hozzá stb stb és te szépen olyan leszel mint a kocsiba a bólogatós kutya. Szeressed ha neked ez kell.

2019. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
azért ne tegyünk már úgy mintha valami komolyabb dorogos lenne. Csak fuvezik nem heroinozik:D
2019. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Családot akaró?? Majd egyik éjjel szoptatod a pici babádat, aztán hirtelen rádrúgják a rendőrök az ajtót mert fülest kaptak a párodról, azt lecsukják húsz évre.. Szép jövő..

Az ingerültség az tudod mi? Hiány... Lehet, hogy két napja nem szívott, vagy két órája.. Ki tudja mit és mennyit. Laikus észre sem veszi, főleg ha függő az illető... Én nem engedném, hogy engem és a környezetemet tönkretegye egy drogos.

2019. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Szia sajnos én is ebben a cipöben vagyok ha gondolod irj nyugodtan...
2019. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Sztem az ilyen előbb utóbb befog kattanni és idő kérdése mikor fog megütni. Sosem lehet tudni. Elég ha nem úgy szólsz hozzá főleg ha nem tiszta olyankor. Köszönöm az ilyenből én nem kérek.
2019. márc. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
NE!
2019. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

mi az hogy szereted ?

ebből látszik hogy nem is tudsz róla rakás dolgot.

ennek köze nincs a szerelemhez.csak egy általad látott álomkép.

csak a pénz miatt szereted,azt hiszed az mindenre jó.

2019. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!