Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiderült, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátom drogzik. Vele maradjak?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint már csak néha-néha, másfél évvel ezelőtt viszont komolyan tolta (volt h nem tudta h összesz.ja vagy hányja magát, plusz kereskedett is vele). Elmondása szerint már csak füvezik.

Az a baj, hogy bár szeretem, de az én életszemléletembe ez egyáltalán nem fér bele. Ráadásul néha azt veszem észre, hogy "kattog", a kelleténél idegesebb, a semmiségen is ordibál.

Emellett viszont dolgozik a családi vállalkozásban, ráadásul kamionozik, így gondolnám, hogy felelősségteljesen tud viselkedni.


2019. febr. 5. 21:40
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla egy rakás dolgot?

Bocs, nekem is van elég pénzem, nem szorulok az övére.....

2019. márc. 15. 15:43
 32/34 anonim ***** válasza:

ha azt mondod hogy nem fér bele az életszemléletedbe egyáltalán egy írásban azzal

hogy kiderült hogy drogozik. :)

ez pont azt jelenti hogy elég hosszú ideig hülyének nézett és nem vetted észre.

merthogy nem 1ik pillanatról másikra szoktak az emberek csak úgy dealerek lenni.

addig bőven évek telnek el és nem 2 embert kell hozzá ismerni.

valszeg pont azért mert a csiribiri dolgokkal voltál elfoglalva meg azzal a sok maszlaggal amivel tömte a fejed.


értelek.csak arra írok amit kivettem az írásból idáig.

azt nem tudom neked mennyi pénzed van.

nem erre gondoltam hogy fizikailag oda adja a pénzt.

ezt senki nem csinálja nőkkel.hanem olyan életvitele van.

amikkel körbe veszi magát és így téged is.azon keresztül látod.

nyilván senki nem dobja el amit kapott az élettől ha nem muszály.

csak azt vettem észre sokan dobálóznak azzal hogy maga irányítja életét.

miközbe elfelejtik mi mindent raktak alá amit természetesnek vesz

és eszébe se jut másnak elég sokat kell ugyanezért tenni,és bizony ő is lehetne az.

és még lehet is.sőt általában le is nézik azokat akinek nem megy olyan jól.

persze nem mindent mondanak ki,gyakran viselkedésből látszik.

nekem is van fullosabb ismerősöm és általában azt mondják,nem kedvelik a

csórókat mert hogy irigyek rájuk.ez egy ilyen berögződés gyakran náluk.

nem lenne ezzel baj,csak ha annyi minden vesz körbe egy embert

nehezen látja elég súlyos hibáit.ez nem azt jelenti hogy mások jobbak lennének.

2019. márc. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig. Leírom a saját tapasztalatomat. Amikor összejöttem a párommal csak sejtettem,h van valami fura de nem tudtam. Volt. fű is eki is stb... Szerettem,sokat vitatkoztunk,próbálram hatni rá. Bő 3 évig. számolgattam mennyi pénz megy el arra a szarra (javarészt fű,de az naponta) Felnyitottam a szemét,kértem segítséget,kaptam drogambulancián dolgozó doktornőtől tippet. Elkezdtem szedetni a párommal a kapszulákat ééés.... ☺ 2 éve tiszta. Hosszú harc volt,de nem adtam fel. Lehet lepontozni,lefujjogni. Az elképzelhető,hogy nem csinálnám végig az elejéről újra,mert nagyon sok energiát elvesz.De jelen pillanatban azt érzem megérte. De amig drogozik addig hazudozik,ösztönlény,csak a drog az első,semmi más nem érdekes,az se érdekli ha semmire nem marad pénzetek csak drog legyen. Jól gondold végig,mérlegelj,hogy belevágsz-e vagy sem. Érdemes-e vagy sem. Nem hagyhatod ott félúton,mert többet ártasz mint ha el sem kezded a leszoktatást. Ha kell,priviben elküldöm a kapszula nevét. Érdekesen viselkedik. Ha beveszi és elszívja a jointot,nem történik semmi 😁😁

azonnal semlegesíti,nem kapja meg a központi idegrendszer azt a stimulációt amit az a szar ad így nem lesz érdekes. Viszont a dopamin és szerotonin termeléshez hozzájárul ,a szervezetnek nem kell az elvonási tüneteket elszenvednie.

2019. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Gyépésmérnök ***** válasza:

Drogos lebukott, a barátnője pityereg:


https://www.youtube.com/watch?v=seyj981Z-Jo


Érdemes elolvasni alatta a kommenteket.

2019. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!