Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a korkülönbségröl?

Figyelt kérdés
valamit befolyásolhat szerintetek? 18 év van köztünk. Természetesen már felnött emberek vagyunk mindketten. Mindig is az idösebb férfiak vonzottak, valahogy mindig jobban kijöttem velük. Olyan érzésem van, hogy ök tudják mi kell egy nönek, lehet velük beszélgetni, komolyabban is. Vagy esetleg valakinek valami tapasztalata? Mindenki ijesztget, hogy de ez nem müködhet, egyszer úgyis kijön a korkülönbség, megmutatkozik, stb.
2019. febr. 13. 08:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%

Miért ne működhetne?Nekünk 4 év utàn is olyan, mint az elején.

Mi sem bőven nem gyerekek vagyunk màr, aki pedig az egészségi àllapotot írta, én kérek bocsànatot, hogy nem rendeltem még meg a koporsót.

Ha jól kijöttök, ha összhang van közöttetek, mi gond lehet?

2019. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

Így sok a korkülönbség.


Meg hát itt egy idő után előbb leszek ápolónő, mint sem partner, vagy a csávó úgy bánik velem, mint a gyerekével.


Nekem maximum 10 év a lélektani határ, afölött már komolyabb generációs viták lehetnek.

2019. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ha jól érzitek magatokat együtt akkor miért ne lehetnétek egy pár? Mit számít hogy más mit mond? A te életed. Egy ismerősöm csaj 23 éves a pasija 50 és nem tudom már hány éve vannak együtt de már úton a gyerek és nagyon boldogok. Szinte sose vitáznak nagyon jól megértik egymást. Van akinek össze jön és működik de van akinek nem. Ez majd idővel kiderül nálatok működik e.
2019. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

"Nekünk 4 év utàn is olyan, mint az elején."


Majd 15-20 év múlva.

2019. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%

". Egy ismerősöm csaj 23 éves a pasija 50"


És mi lesz 20 év múlva?

2019. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

#15

Az már nem az én dolgom nem az én életem így nem érdekel :D csak egy példát mondtam.

2019. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%

81%

Mi a francot érdekel téged, hogy kivel mi lesz 15-20 év múlva?!

Mindenkinek joga van azzal boldognak lennie, akivel akar, akivel szeretik egymàst.

2019. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
41%

Mellesleg 20 év múlva màr én is 50 felett leszek, de ha csak 15 évet nézünk, akkor is nagyon közel az 50-hez.

Nem tudom ki hogy van vele, én senki temetését nem kezdem el szervezni, mert majd egyszer meghal.

Ezzel az erővel a kis huszonévesek is megvehetnék pl Valentin-napra a sírhelyet a màsiknak, pusztàn gondoskodàsból, hisz egyszer úgyis meghal, lehet előbb mint a màsik.

Ilyen hozzààllàssal nem lesz boldog soha két ember.

Nagymamàm és férje (màsodik)/között 22 év volt, 40 évet éltek boldogan, gondolom 81%-os, szét kellett volna marni őket, mert Papa még 75 évesen is remek egészségnek örvendett, fitt kis öreg volt.

2019. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Nincs gond a 18 évvel. A legtöbb kapcsolat úgysem tart 15 évnél tovább. Szóval nem mindegy mi lesz 20 év múlva?
2019. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én se kérném el senkinek az igazolványát ismerkedéskor, de 18 év, az talán már tényleg sok lehet. Igen, nagyon könnyen kijöhet ez majd valamikor. Mikor Te aktív, szexfüggő 40 éves nő leszel, addigra Ő már 58...
2019. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!