Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a korkülönbségröl?

Figyelt kérdés
valamit befolyásolhat szerintetek? 18 év van köztünk. Természetesen már felnött emberek vagyunk mindketten. Mindig is az idösebb férfiak vonzottak, valahogy mindig jobban kijöttem velük. Olyan érzésem van, hogy ök tudják mi kell egy nönek, lehet velük beszélgetni, komolyabban is. Vagy esetleg valakinek valami tapasztalata? Mindenki ijesztget, hogy de ez nem müködhet, egyszer úgyis kijön a korkülönbség, megmutatkozik, stb.
2019. febr. 13. 08:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

58?Húha...

Pàrom 56 volt mikor összejöttünk, az àgyban most sincs gond, szerencsére mindketten nagyon aktívak vagyunk e téren.

Tényekhez tartozik, hogy semmilyen területen nem olyan mint általàban az ő korosztàlya.

Addig, amíg két embernek jó együtt, nem szabad màssal foglalkozni, mert mindenkinek egy élete van, EGY, amit szeretne boldogságban élni, és senkinek, egyetlen kàrogónak nincs joga bàrki kapcsolatát felülbíràlni.

2019. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#21 saját magad is leírod, hogy nem ez a jellemző...
2019. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem semmi közöm hozzá, hogy MÁSOKNAK milyen korkülönbséggel működik jól egy kapcsolat, de tényleg.

Csak azt tudom, hogy ÉN nem megyek bele ilyenbe, mert NEKEM ez sok. Ha TE úgy érzed, hogy NEKED belefér, akkor próbáld meg, legfeljebb nem jön össze, ha meg összejön, legyetek boldogok. Nem mindegy, hogy tőled eltérő más embereknek működik-e vagy sem, belemennek-e vagy sem? Lehet, hogy nektek működni fog, lehet, hogy nem. Ismerje már magát mindenki annyira, hogy ezt képes legyen felnőttként eldönteni önállóan, komolyan.

Ha képtelen vagy erről önállóan dönteni, akkor ki fog ütközni, mert nem vagy érett a 18 évvel idősebb korosztályhoz, illetve inkább lesz szülő-gyerek szintű kapcsolat, mint társ.

Ha önállóan el tudod dönteni, hogy neked ez jó, akkor meg szard le mások véleményét, és csináld.

2019. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem ez a jellemző, nem mindennapos, de így alakult, nem bànom cseppet sem.

Nekünk tökéletes az életünk így.

Àrtani meg senkinek nem àrtunk.

2019. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!