Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párhuzamosan találkozgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párhuzamosan találkozgatok két emberrel. Nem tudok dönteni közöttük, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyanabban az időszakban ismertem meg őket. Az egyikük tipikus biztonságot nyújtó típus, akire számíthatok és mindent megtesz, hogy a kedvemben járjon, minden tökéletes lehetne vele, viszont nem érzem a kémiát, nem tudnék lefeküdni vele, a másikuk pedig a szenvedélyt képviseli, o az, akivel meg lehet beszelni az élet legmélyebb kérdéseit és kozben hatalmasakat szexelni, kötődik, de mégsem érzem, hogy egy kapcsolat működhetne vele. Járt már valaki hasonló cipőben? Tudom, hagynom kellene mindkettőt, mert szemetseg, amit csinálok, de szeretek velük lenni..

2019. máj. 15. 12:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%

Igaza van az utolsónak.

Ráadásul mindhármótok drága idejét pazarolod.

2019. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat egy új emberre. De csak miután kiheverted a kapcsolatot. Addig tök felesleges.
2019. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Könyörgöm ezt az időpazarlás dolgot hagyjuk. Pont ezek az elkapkodott, lángoló szerelemtől elvakult kapcsolatok mennek tönkre a leghamarabb, amikor eloszlik a rózsaszín köd, és rájössz, hogy nem azzal vagy együtt, akibe beleszerettél. Sokkal több időt kellene ismerkedéssel tölteni, ahelyett, hogy mint a Tinderen, egy kép alapján kidobjuk a kukába azt, aki nem tökéletes. Persze a tökéletes soha nem jön majd szembe, mert mindig lesznek jobbak és szebbek, de ha mégis, akkor ő dob majd ki minket. A lényeg, hogy nem azért fogok véget vetni ennek, mert így húzom a drága idejüket. Nem sietünk sehova.
2019. máj. 15. 14:35
 14/28 anonim ***** válasza:
89%
Az orrod latom rendesen fennhordod. Adok neked egy lecket az eletrol: ahogyan mas penzevel ugy az idejevel sem a te tiszted gazdalkodni. Ugyhogy ha te TUDOD, hogy az elso fickoval a budos eletben nem lesz normalis kapcsolatod es megsem eszerint viselkedsz akkor bizony megrabolod ot. A sajat idodet ugy bszod el, ahogyan neked tetszik, de massal azert lehetnel korultekintobb.
2019. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Okés, de akkor egyrészt más se gazdálkodjon az én időmmel és kényszerítsen bele meggondolatlan döntésekbe, ha kérhetem. Másrészt azok az emberek, akiket egyedül hagytak a szarban, mert nem akarták "rabolni egymás idejét" és gyorsan összehoztak egy gyereket csak a teljesség kedvéért, majd rájöttek, hogy mégsem bírják elviselni egymást, nem valószínű, hogy osztják a véleményed.
2019. máj. 15. 14:51
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
14 Áh, szerintem felesleges magyaráznod, egy ilyen gyáva, önző kapcsolatfüggőnek mint a kérdező magyarázhatod, hogy miért undorító, amit művel, úgyis mindig talál valami kifogást. Én csak azt remélem, hogy valahogy kiderül ez a háromszög és minkét fickó úgy vágja ki az életéből, ahol azt a bizonyos macskát.
2019. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy hibáztam. Épp ezért akarok változtatni. Nem azért írtam ki a kérdésem, hogy erkölcscsőszök vezessék le rajtam a frusztrációjukat. Azért írtam ki, mert nem tudom, érdemes-e belemenni bármilyen kompromisszumba, vagy várjak, amíg elérkezik az "igazi", aki lehet, hogy nem is létezik. Oké, hogy a hollywoodi filmekből megtanultuk, hogy majd úgyis összefutunk életünk szerelmével a folyosón, aki segít összeszedni az ölünkből kihullott könyveket. De a monogámia 68 óta már egyre kevésbé működőképes, amit a válások száma és a környezetemben látottak igazolnak. Azért nem mondtam még egyiküknek sem semmit, mert nem hiszem, hogy el kéne dobnom valamit, ami akár működhetne is, csak azért, mert nem érzem a kib*szott pillangókat a gyomromban.
2019. máj. 15. 15:09
 18/28 anonim ***** válasza:
Micsoda kifogasgyaros vagy kerdezo. :D Kepzeld az egeszseges eletmod sem attol egeszseges, hogy hanyan kovetik. Az en nagyapam is alkoholista es megis mar 77 eves! Ezen a szinten van az ervrendszered.
2019. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus női told el húzd vissza taktika....biztonságot nem akarja feladni a kedves kérdező, aztán ha jön egy 3. szembe azzal is összeszűri a levet majd amikor már az biztos akkor zárja le az első kettőt... télleg minden ilyen férfi és nő azt érdemli, hogy 2 pad közül a földre üljön aztán sír, hogy úristen de hülye voltam..... sajnálom kedves kérdező, de az amit csinálsz azt igen csúnya szavakkal lehet csak illetni...voltam ilyen cipőben férfiként, kiderült, mi dobtunk egy közös selfiet facere, hogy " a barátok összetartanak" és a csajt egyszerre tiltottuk :D imádtam azt a bulit :D
2019. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
De mire gyártok most kifogást? Azzal kezdtem, hogy hibáztam és szégyellem ezt az egészet, bűntudatom van mert játszom az emberek érzéseivel és véget akarok ennek vetni. Utána kifejtettem, hogy eddig miért nem sikerült. Tanácsot kértem és egy nagy lóf***t kaptam a s*ggembe. Érdekelt, hogy mások mit gondolnak erről. Hát azt, hogy te büdös kis k***a a pokolban fogsz megrohadni, komolyan mintha öreganyámat hallanám, meg azokat a férfiakat, akiket átb***tak és nem bírták feldolgozni. Mindegy, nem tudom mit vártam egy arctalan trollfórumtól.
2019. máj. 15. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!