Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párhuzamosan találkozgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párhuzamosan találkozgatok két emberrel. Nem tudok dönteni közöttük, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyanabban az időszakban ismertem meg őket. Az egyikük tipikus biztonságot nyújtó típus, akire számíthatok és mindent megtesz, hogy a kedvemben járjon, minden tökéletes lehetne vele, viszont nem érzem a kémiát, nem tudnék lefeküdni vele, a másikuk pedig a szenvedélyt képviseli, o az, akivel meg lehet beszelni az élet legmélyebb kérdéseit és kozben hatalmasakat szexelni, kötődik, de mégsem érzem, hogy egy kapcsolat működhetne vele. Járt már valaki hasonló cipőben? Tudom, hagynom kellene mindkettőt, mert szemetseg, amit csinálok, de szeretek velük lenni..

2019. máj. 15. 12:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk akkor lefeküdhetnél az elsővel is, már csak az objektív összehasonlítás okán is.
2019. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Uccsó, szerintem feladtam a biztonságot, amikor szakítottam azzal, akivel a házasságot terveztük.
2019. máj. 15. 15:28
 23/28 anonim ***** válasza:
47%
szerintem csak provokálni akarsz, és otthon ülsz magányosan a pókhálós vagináddal
2019. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
40%
nyomorék ribi, remélem megdug mindkettő és otthagy, aztán élhetsz tovább magányosan :D
2019. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Akkor neismerkedjadj magadnak időt. Még most beleugrani egy kapcsolatba sztem hülyeség.Lelkileg is meg kell erősödni és készenkell állni egy kapcsolatra nyitottnak kell lenni addig ameddig ezt nem érzed addig ne ugorj fejest.
2019. máj. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Az első ,,jelöltet" nem bántanám. Nem érdemli meg!
2019. máj. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
56%
már megtetted, meg is aláztad... pont ez az amiről beszélünk... Nagyon remélem, hogy fűzöget melletted mást már ne haragudj de úgy gondolom, hogy akkor megértenéd mit tettél...
2019. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
40%
Úgyis mondhatnánk, hogy "menjéé csaje haza magadnak!!!" :D:D
2019. máj. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!