Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudsz mondani egyetlen (! )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudsz mondani egyetlen (! ) normális érvet, hogy mi értelme a szerelemnek?

Figyelt kérdés

Természetesen az evolúciós előny, és a drogos állapot jó érzése mellett.


Na, várom.


2019. máj. 17. 10:50
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
63%
Itt nem a szerelem a probléma, hanem a hozzáállásotok. Igen, az egész magyar társadalomé és nem csak. Már nincs értékrend, megbecsülés, elfogadás és mindenki mohó, öntelt. Az első apró problémánál inkább azt mondjátok,hogy nen baj, majd jön más aki jobb lesz. Megoldások helyett könnyebb lelépni. Amíg csupa ilyen hozzáállású ember PRÓBÁL kapcsolatba lenni, addig tényleg semmi értelme a szerelemnek. Áldozatul esik neki egy ember, akinek jeletene is valamit, de nyilván a sok birka közt nehéz megtalálni a kivételt...és megszületik egy ilyen reményvesztett valaki, aki magát szerelmet okolja az emberek elkorcsult magatartása és életmódja helyett.
2019. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
96%

Tisztelt Kérdező!

Magad is beismerted, hogy a kérdésed provokatív. Tehát, csak azért tetted fel, hogy vitatkozhass velünk.

Előttem kétszer is jelét adtad annak is, hogy totális nőgyűlölő vagy. A 2. válaszolót nem egyszer ledorongoltad, szinte megsértetted azzal, aminek nevezted őt. Sok olyan válaszolóval osztom a véleményemet, akik megírták, hogy mi értelme van a szerelemnek. Őket is kigúnyoltad - hiszen provokálsz...

Végül: aki ilyen kérdést kiagyal, annak 10, 100, 1000 stb okot, értelmes választ is íratnánk, úgysem tudnánk meggyőzni (tehát téged sem) a magunk igazáról, mert provokálsz, nem azt kapod, amit akarsz. Ha provokálni akarsz, máshová kellene írnod. Ugye, sejted, hogy hova?

F.

2019. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
9%

Jajj, huszonkettes, te voltál már 54 (!) éve házas, tiniknek tanácsadó, most meg kapcsolati szakértő.


Egy szánalmas nunivadász balek vagy, aki előadja a "fúdenormális-jófejet". Annyira röhejes, hogy van pofád észt osztani.....

2019. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olvastam valahol, hogy a szerelem értelme az értelem megteremtése, és azt gondolom, hogy ennél jobban nem lehet megfogalmazni. Nem lehet egyetlen okot mondani, ahogy magát a szerelmet sem lehet definiálni egyetlen mondattal.


De kérdező, te nagyon frusztrált vagy. Gondolom minden nő elhagy, k*rv* az összes, de te abszolút tökéletes partner voltál mindig, ha voltál...Arra nem gondoltál még, hogy ez is két emberes dolog? Ugyanúgy részed van neked is abban, ha valami nem működik, ahogyan abban is, ha igen. Szerintem először magadba kellene nézned, és hiába provokatív a kérdésed az nem jelenti azt, hogy le kell ugatni azokat akik normális válaszokat adnak neked, csak mert szerencsésebbek a szerelemben nálad. Ilyen stílussal és hozzáállással nem is lesz benne részed, így az értelmét hiába keresnéd.

2019. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
14%

A szerelem, mint olyan nem létezik

. A “ szerelmes” férfiak 99 %a folytonos ( ingyen ) szexre, meleg ágyra és kajára vágyik. . A nők szerelmesednek, de igazából az élet kihozza a tanulságot náluk is.

2019. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Evolúcióbiológiailag nyilván van értelmes oka a szerelemnek, ha ilyen sokáig fennmaradhatott, bár tudtommal nincs egységes konszenzus a magyarázatát tekintve.

Bár szerintem hülyeség a szerelemhez érvet keresni.

2019. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hlye vagy kérdező. Menjél, legyél homár egy mai Arisztotelésszel vagy Nagy Sándorral, és átélheted a szerelem érzését. Ez ahogy megindokoltad miért van igaza MINDENben Arsztotelésznek, ez mindent vitt. Merthogy a Sanyi "meghódította" a világot, tehát Arisztotelész mindent tud. Te és az érveid...Aki érveket kér állandóan számon, az általában azt se tudja mi az.
2019. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerelemnek a kötődés kialakítása az értelme, ami a családi kapcsolatot létrehozza, ezen kívül növeli a bátorságot, a tenniakarást, a motivációt.
2019. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Tudok. 1000 ft/érv. 🙂
2019. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok, nem vettem magamra az értelmes választ, mert pont nekem nem jelent semmit a szerelem. Csak a körülöttem ficánkoló szinglik alapján írtam, mivel érvet kért ez a drága ember, hogy sokaknak ez a fő. Hogy ne maradjanak egyedül.


De minek is fejtegetem? :D

2019. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!