Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szűz vagyok nem értem milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok nem értem milyen jogon fikázzák mások? Így alakult

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9: Elhiszem, hogy csak promiszkuis embereket ismersz. Csak te meg hidd el, hogy ez társadalmi szinten deviancia, mert az emberek többsége nem ezt élvezi.

Tehát számukra nem létezik az a verzió, hogy otthon ülnek, nincs egy konkrét személy, aki iránt vágyakoznak, de bizsereg a puncijuk, és bárhol találnak valakit, akivel dugnának. Ez egyszerűen üreshalmaz a TÖBBSÉG számára.

2019. máj. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ritka és értékes kincs napjainkban,őrizd annak akivel eltudod az életed képzelni.
2019. máj. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ne törődj az ilyen emberek véleményével, nem tartozol nekik magyarázattal.
2019. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én meg halak, mindenki leszarja.
2019. máj. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok, pedig már rendesen benne vagyok a nemzőképes korban. Volt lehetőségem? Igen.

Nem éltem vele, sosem kívántam csak azért egy nőt, mert az jól néz ki. Ezzel az erővel egy almáspitével is dughatnék, az is jól néz ki. Én csak olyan nővel fogok összefeküdni, akit szívből szeretek, nem pedig csak egy strigula a "dicsőséglistámon".

Sőt, továbbmegyek. Számomra kiábrándítóak azok a lányok, akik büszkén hírdetik, hogy átment rajtuk a fél város.

Kevesebb lennék ettől? Ugyan. Nincs az arcomra írva.

2019. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszem tudok egy idevágó idézetet neked :)


"– Én szűz vagyok.

– Hát ez nem olyasmi, amit szégyellni kellene, vagy büszkének lenni rá, vagy bármi, nem igaz? – jegyezte meg gyakorlatiasan Harry.

– Hogy őszinte legyek, nem is értem a felhajtást. Az vagy, aztán tíz perccel később, már nem vagy az. És ennyi. Buta dolog emiatt

aggódni."

2019. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!