Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesnek kell lennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesnek kell lennem, hogy komolyan vegyenek a nők?

Figyelt kérdés

Jelenleg 22 éves vagyok és még sajnos nem volt párkapcsolatom. Legtöbbször azért utasítottak vissza, mert túl fiatal vagyok.

Hány évig kell még várjak, hogy komolyan vegyenek a nők?



2019. aug. 4. 00:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval aki videojátékokkal játszik, az egy életképtelen ovis, de mégis te vagy itt 22 évesen szüzen és egyedül. Nem is tudom, ki is itt valójában az életképtelen....
2019. aug. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szóval nálad idősebbekkel próbálkozol, akik leráznak, mert fiatalabb vagy? Hallatlan!

Én harmincas vagyok, lehet, hogy el tudnánk beszélgetni, de én sem szeretnék fiatalabb férfit társnak. Biztos vannak a te korosztályodban is érettebb gondolkodású lányok, köztük kellene keresgélned.

A számítógépes játék nem korfüggő. Én is játszom néha :D

2019. aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11%
Nem a korodtól függ, hogy komolyan vesznek-e a nők, hanem hogy milyen jól nézel ki, mennyit keresel, van-e autód és lakásod.
2019. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100? :D
2019. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Legyél már tisztában önmagaddal először. Ha lepattansz bizonyos típusú nőkről, akkor azt fogadd el. Nem vagy az esetük. Én elhiszem hogy mindenkinek tetszenek a fullos csajok, de hát ők meg a férfi paletta egészéből válogathatnak. Igazságtalan az élet? Ki mondta hogy igazságos? Az élet semleges, csak bizonyos törvényszerűségek alapján működik.


Maximum annyit tehetsz, hogy javítasz magadon, de akkor se várj csodát. 22 éves vagy, és még gyerek. Tisztán látszik a kérdésedből is, de ezt ne vedd negatív jelzőnek. Te még ott tartasz, ahol. Előjelek nélkül.

2019. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A helyes válasz azt hiszem a 32 éves kor.
2019. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nyomi vagy fogadd el. 2 barátnőm van... 23 vagyok, és néha nyomom online játékokkal. Nem ettől függ...
2019. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik némi félreértések keveredtek bele a kérdésbe.


Nem azt írtam, hogy mindenki, aki videojátékokkal játszik az nyomi lenne. Itt most azokra azokra az incel sztereotípiákra gondoltam, akik napi 10-15 órát csak a gép előtt ülnek és az anyukájuk viszi be a kajájukat. Akiknek a wow, lol meg hasonló anyámkínja az életük értelme és a napjuk minőségét abban mérik, hogy hány szintet tudtak fejlődni aznap. Csak azért, írtam, hogy totál hidegen hagynak az ilyesmik, hogy ha rám mint incelre gondoltok akkor ne egy kövér, szemüveges, fotelben ülő kockát vizionáljatok magatok elé, mivel ezen az oldalon kb mindenki egyből erre asszociál ha az incel szót meghallja. Na én ennek pont az ellentéte vagyok :D (és mégis incel)


„Én elhiszem hogy mindenkinek tetszenek a fullos csajok”


Sosa sehol nem írtam (máshol sem), hogy csak a fullos csajokra hajtanék. A nagyon szép nőknél általában be sem próbálkozom, mert tudom, hogy nem vagyunk egy súlycsoport. Átlagos nőknél szoktam próbálkozni. De a helyzet az, hogy még az átlag alatti nők is elutasítanak.


„Igazságtalan az élet? Ki mondta hogy igazságos?”


Én ugyan biztosan nem. Az világ igazságtalan. És ez ellen harcolni kell. Martin Luther Kinget idézve: „Aki elfogadja a rosszat és nem tesz ellene semmit, az ugyanúgy részt vesz benne, mint az, aki segít elkövetni.”

2019. aug. 5. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!