Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan fiúval, aki részleges izomsorvadásból felépült, de fizikailag sose lesz képes az 55 kg-ot átlépni, de amúgy fizikailag már rendben van?

Figyelt kérdés

Egy enyhe izomsorvadást győztem le hosszú harc után most vagyok 27 és az orvosok/gyógytornászok szerint olyan gyenge maradt az izomszerkezetem, hogy komolyabb izmot építeni gyakorlatilag lehetetlen és a csontozatom se bírna 55-60 kg-nál többet, szóval az elméleti súlyom max 55 kg körül lehet, ha sokat sportolok (amit már régóta csinálok). Amúgy alkatra az előzményekhez képest már szálkásabb vagyok, van némi kockahasam a vékonyságom miatt és arcra se vagyok vállalhatatlan:

[link]

Létezik olyan nő, aki ilyen kondíciókkal belemenne egy párkapcsolatba vagy 70-80 kg alatt csak selejtnek fogok örökké számítani?



2019. aug. 13. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben vagy, dehogy vagy selejt! Ráadásul a kitartásod és a bátorságod nagyon szimpatikus.
2019. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Igy neznek ki boxedzesen is a fiuk."


aha...

2019. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább légy magadra büszke, hogy meggyógyultál. Az többet ártana az esélyeidnek, ha emiatt önbizalomhiányos lennél. Az előző barátom 60 kiló volt, alkatra kb. mint te, szóval nincs veszve semmi.
2019. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%

Én össze is jöttem hasonló pasival. :D Bár a párom most már van 65 kg környéke is, kicsit tudott magára szedni.

Neki is azt mondja a doki, hogy ennél több nem igazán lesz.

Ő nem tud futni, egy lábon állni, és guggolni is csak támaszkodva. Járni tud, de kicsit sántikálva, és gondolkozik, hogy előszedi a régi sétabotját, mert az egyensúlya nem tökéletes.

Neki a felsőteste teljesen normális, a lábai nagyon vékonyak, onnan tűnt el minden anno. De egyébként nem korlátozza semmiben, járunk túrázni és úszni, edzünk együtt, bringázunk, mászkálunk mindenfele.

Gyereket úgy belegondolva nem biztos, hogy be mernék vállalni vele, de egyébként se akarunk, szóval nem oszt nem szoroz.

Igazából számomra ő lesz mindig a példakép, tulajdonképpen ücsöröghetne még mindig a székben, és kesereghetne is, akár a múltbeli, akár a mostani állapotán, de soha nem tette, és meg is lett az eredménye, egy egész testes bénulás után szerintem van oka büszkének lenni erre, amit elért. Amin tudott változtatni, azon rengeteget dolgozott, amin pedig nem tudott változtatni, azt elfogadta. Ez a mentalitás a szememben példaértékű. Én kifejezetten büszke vagyok rá. :)

25N

2019. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!