Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a férfi aki elképesztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki elképesztő összeget, havi nettó 3-4 millió forintot keres, azzal már 100% hogy járnátok? Legyen az akármilyen ronda is?

Figyelt kérdés

Igaz, ezt külföldön (Svájcban) keresi meg, de lakhatásra sem kell költenie, mert azt is a cég fizeti. Egy ilyen férfira a nők általában úgy buknak mint a legyek a szarra, mert minden nő valamilyen szinten (ösztönösen, amit nem tud kontrollálni) a pénzes pasikra bukik.

Egy ilyen férfival már látatlanban is járnátok és lefeküdnétek vele? Egyszerűen ennyi pénz az már felülmúlja a külsőségekkel szembeni elvárásaitokat?


2019. aug. 18. 13:53
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
84%
Nem...
2019. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarok fullos nő lenni, ha tartanak, mint egy hörcsögöt.
2019. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

"Még egyszer megkérdezem, nem volt még pénzes pasim: ebből hogyan lesz a nőnek pénze?"

A nőnek közvetlenül nem lesz pénze ebből, hacsak nem qrva. Egy nő csak élvezheti, "beleülhet" abba amit egy pénzes férfi megteremt, mint életszínvonalba. Valamint ezen kívül az ösztönös vonzalmát is kielégíti az a tudat, hogy a férfi pénzes, és meg tudta ezt magának teremteni. A mai világban a pénz reprezentálja a hatalmat, és a hatalom az mindig is egy elemi vonzalmi kapcsoló volt a nőknél.

Így tud a nő belőle profitálni.

2019. aug. 18. 18:12
 34/41 anonim ***** válasza:
93%
Magyarul gyakorlatilag sehogy. Na pontosan ezért nem kéne nekem sem.
2019. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
94%
Ez milyen nőnek éri meg? Mindenkinél van fullosabb nő, akkor meg mehetsz csupasz seggel az utcára.
2019. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
93%

" Egy ilyen férfival már látatlanban is járnátok és lefeküdnétek vele? Egyszerűen ennyi pénz az már felülmúlja a külsőségekkel szembeni elvárásaitokat? "



..igen, egy csaj aki full hülye, semmi taplraesettség nincs benne, annak bejön...



sok férfi erre játszik... nem vagy ezzel egyedül... ilyen buta pláne csinos csajt találni viszont ötös lottó...



Tőlem kereshetsz havi 400 milliót is, járhatsz Teslával, ha maximum heti egy vacsira hívsz meg... mit kezdek én a 400 millióddal ... ??

XD

vicc...

2019. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
84%

És ha megver, meg sz*rba sem néz?


Tény, hogy vonzó az anyagi jólét és az aggodalommentes élet, de azért nem minden áron.

2019. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont nem érdekel, kinek mennyi pénze van, az én fizetésem 5 emberre is elég lenne. A nőknek sincs megtiltva, hogy jó karriert válasszanak, én a saját felelősségemnek tartom a saját életszínvonalam fenntartását, nem mástól várom. Az viszont érdekel, hogy legyen ambíciózus vagy legyen egy hivatása a többi fontos dolog mellett - azonos életfelfogás, jövőbeli tervek, humor, intelligencia és bizony fontos az is, hogy vonzódjak hozzá. Nekem nem sokat ér egy olyan szerelem, ahol túl sok kompromisszumot kell kötni, a legfontosabb kérdésekben csak magamhoz hasonló emberrel tudok jól kijönni. Ha csak azért keres minimálbért, mert lusta és simán elvan a kényelmes szarban, derogál neki a tanulás és az önfejlesztés, akkor ott olyan mentalitásbeli különbségek vannak köztünk, hogy teljes mértékben esélytelen. Ha viszont például azért keres minimálbért, mert ápoló és ez a hivatása, amit szívvel-lélekkel csinál, akkor viszont semmi gond. Nagy különbség.
2019. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
49%
Mindenki mondja, hogy ez nem számít, mégis húzza a száját ha BKV-zni kell. Ne legyünk álszentek....
2019. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyat, aki húzná a száját a BKV-ra. A felújításokra ja, de amúgy?
2019. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!