Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a férfi aki elképesztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki elképesztő összeget, havi nettó 3-4 millió forintot keres, azzal már 100% hogy járnátok? Legyen az akármilyen ronda is?

Figyelt kérdés

Igaz, ezt külföldön (Svájcban) keresi meg, de lakhatásra sem kell költenie, mert azt is a cég fizeti. Egy ilyen férfira a nők általában úgy buknak mint a legyek a szarra, mert minden nő valamilyen szinten (ösztönösen, amit nem tud kontrollálni) a pénzes pasikra bukik.

Egy ilyen férfival már látatlanban is járnátok és lefeküdnétek vele? Egyszerűen ennyi pénz az már felülmúlja a külsőségekkel szembeni elvárásaitokat?


2019. aug. 18. 13:53
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Hívott már el engem pasi nyaralni tengerpartra, fiatal is volt viszonylag (30 alatti), de nem jött be, tehát nem mentem vele. Számomra a szexualitás olyan érték, ami nem köthető anyagiakhoz. Olyan mint a szeretet. Anyádat se azért szereted mert eltart, ha igen az már nem szeretet. Ugyanúgy van ezeknél a pénz által mozgatott kapcsolatoknál is, ha valakivel vagyok akkor nem a pénzéért, ha igen akkor az nem kapcsolat... csak egymás kölcsönös kihasználása. Mégrosszabb ha csak az egyik fél használja ki a másikat, én egyikre se lennék képes.

Persze, ha egy pasival komolyan tervezek akkor mindenképp előny a stabil egzisztencia, hogy mondjuk nem kell azért halasztgatni a gyerekvállalást mert "most nem állunk úgy". De ha két életképes ember szereti egymást akkor az anyagiakat megoldják, együtt.

2019. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!