Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a férfi aki elképesztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki elképesztő összeget, havi nettó 3-4 millió forintot keres, azzal már 100% hogy járnátok? Legyen az akármilyen ronda is?

Figyelt kérdés

Igaz, ezt külföldön (Svájcban) keresi meg, de lakhatásra sem kell költenie, mert azt is a cég fizeti. Egy ilyen férfira a nők általában úgy buknak mint a legyek a szarra, mert minden nő valamilyen szinten (ösztönösen, amit nem tud kontrollálni) a pénzes pasikra bukik.

Egy ilyen férfival már látatlanban is járnátok és lefeküdnétek vele? Egyszerűen ennyi pénz az már felülmúlja a külsőségekkel szembeni elvárásaitokat?


2019. aug. 18. 13:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

El vagytok tévedve akik azt hiszik Svájcba kolbászból van a kerités

Valóban jól lehet keresni de mindenért rendesen fizetsz és sok a szabály.

Egy kg fagyasztot csirke mell 17,90Chf

Jobb felvágot ugy 100g 6Chf

Étterembe fél liter sima sör semmi extra 6,90Chf


De hogy a kérdésre is válaszoljak bár én férfi vagyok ha egy nő legyen bármilyen gazdag is nem jön be nem kell

Pénzt szeretem ha van de nem az első


egy svájci férfi

2019. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
81%
400 ezres, 600 ezres, 750 ezres és 1,5 milliós fizetéssel rendelkező hozzászólók 3... 2... 1... ja már itt is vannak néhányan...
2019. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
3%
Megy a nagy álszenteskedés,valójában meg egymást taposnák,hogy ki érjen előbb,a csávó ágyába.
2019. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat. Van egy osztrák közmondás: gazdag embertől tanulj meg spórolni.

A másik biztos, hogy minden pénzes pasi a tenyerén akarja hordozni a barátnőjét?

Ismerősi körömben tapasztalat: Szegényebb nő összejött, (középkorúak) gazdag férfival. HUU, több ház, nyaraló , felső kategóriás autó, Azt hitte majd néha elmennek vacsorázni.... Hát nem így történt! Ünnepekkor - névnap, születésnap, nőnap stb. Akkor nem találkoztak. Hölgyünk kapott valami VIRTUÁLIS köszöntést, VIRTUÁLIS virág csokorral. Emberünk az otthonában szokta fogadni. Vacsora? Fél év után nő azért szakított vele mert, hogy ilyen zsugori férfival még nem volt dolga.

Szóval nem értem miért hiszi mindenki, hogy akinek van az meg is akarja osztani?

2019. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Elarulok egy titkot. A pénz utilitása elég meredeken csökken, minél több van belőle. Egy pont után a +havi 1-200ezer nem fog lázba hozni, de ilyen szinten nincs különbség egy itthon 1 misit megkereső ember, és egy svájci 3 misis között, sőt.
2019. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem k.r..a ronda akkor meg szép hogy járnék!!😍
2019. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

#16 Jó keresetem van, és nem kell attól tartanom, hogy nem tudom fizetni a számlákat. Nem keresek eltartót magamnak.

Nem járnék ezzel a pasival a pénzéért és azzal sem lenne előrébb ha jól néz ki. Ugyanis nekem első körben a belső a fontos, műveltség, stílus, viselkedés. A gazdag emberek ritkán rendelkeznek vonzó emberi tulajdonságokkal, pláne ez a kérkedős fajta. Ellenben, ha belsőleg stimmel és külsőre legalább átlagos, valamint komoly párkapcsolatot akar, akkor jövedelemtől függetlenül járnék vele

2019. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer megkérdezem, nem volt még pénzes pasim: ebből hogyan lesz a nőnek pénze?
2019. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Hova járnánk? Szépségszalonba?
2019. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
14%

28.-nak.


A nőnek úgy, hogy egy normális férfi gáláns.

Azaz, ad ajándékokat, fizet számlákat, bérleteket,...

Ha pedig oda költözöl, akkor szép környezetben lakhatsz, és nem kell számlákra költeni.

Esetleg zsebpénz is befigyelhet.


HA, gáláns a férfi, és fullos nő vagy.

2019. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!