Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy a langymele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a langymeleg-averzióm okozza a vesztemet?

Figyelt kérdés

Kifejtem mire gondolok. :)


Az férfi-női ismerkedésnél viszonylag egyszerű a dolog. Vagy szimpla barát vagy, vagy ennél komolyabb (most lényegtelen, hogy szex- vagy párkapcsolat).

Ami engem illet én célorientált gondolkodású vagyok és a frontális problémamegoldás híve vagyok. Azaz vagy ismerkedek valakivel direktbe vagy barátkozok valakivel. Számomr a kettő között sokszor nincs árjárás. Azaz ha csak szimplán barátkozok, akkor mint barátként tekintek arra nőre (mellesleg sok női barátom van). De ha ismerkedem komolyabb szándékal, akkor mintha teljesen máshogy állnék a dologhoz, akkor egyenes vagyok és közvetlen szoktam lenni. Pl egyszer (igazából többször is) egy vadidegen nőtől konkrétan megkérdeztem, hogy: "Neked van pasid?". Elképzelhető, hogy ez a direkt közvetlen frontális ismerkedés meg megrémíti a nőket?


Talán egyfajta langymeleg hozzáállást kellene kialakítsak a barátkozás és ismerkedés közt?



#ismerkedés #csajozás #barátkozás #leszólítás #friend zone #problémamegoldás #célorientált gondolkodás #feladatközpontú gondolkodásmód #konstruktív életvezetés
2019. aug. 19. 02:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#20


Lejött amit mondani akarsz, csak nem értek vele egyet.

Egyrészt, mert nem igaz, hogy könnyű megszerezni valakit. Szerintem piszokul nehéz, nekem pl egyszer sem sikerült, hiába küzdök kőkemény vérverejtékes küzdelemmel.


Másrészről vannak olyan emberek, akiknek olyan a személyisége, hogy képtelenek az örök hűségre. Szeretik a párjukat őszintén meg jól is kijönnek meg minden, csak egyszerűen időnként muszáj nekik valamilyen változatosság ilyen téren, kell nekik egy kis kaland. És természetesen nem csak nőknél, hanem férfiaknál is vannak ilyenek. Attól még, hogy ketten őszintén szerelmesek egymásba még nem zárja ki, hogy időnként az egyikük elkövet némi huncutságot.

2019. aug. 24. 22:12
 22/23 anonim ***** válasza:
90%
Először is nem azt mondtam, hogy könnyű megszerezni valakit, hanem azt, hogy jóval könnyebb, mint megtartani. Másodszor pedig te komolyan azt hiszed, hogy a párod örök hűsége az ő hűségre való képességén múlik! A nagy tehénlepényt! A párod hűsége a te kezedben van. Addig tart, amíg te fenn tudod tartani a párod szerelmét. Ha nem tudod, elveszik tőled. Ennyi a történet. Kegyetlenül hangzik? Sajnálom, de ilyen az élet. Nem elég jelen lenni benne, élni is kell. Nem túlélni! Élni! Ha te bemenekülsz a sarokba pityeregni, az élet akkor sem áll meg. Megy tovább. Hogy veled, vagy nélküled, az neki mindegy.
2019. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%

"miért ne tenné meg ugyanezt veled is más pasiért?


Ha egy nő otthagyja a pasiját másik férfiért akkor semmi garancia nincs arra, hogy ezt ne tegye meg mégegyszer.


Nem kell beképzeltnek és felsőbbrendűnek hinnünk magunkat másoktól, mi is ugyanolyan férfiak vagyunk mint bárki más, velünk is ugyanúgy megteheti egyszer ahogyan azt egyszer másik férfival is megtette."


Igen, így van.

A szerelem veszélyes.

Az élet veszélyes.


Tulajdonképpen az akkor a probléma, hogy nem találsz olyan nőt, aki megfelel, mert csak az felelne meg, aki az első szerelmét várja, aki pont te lennél és bizonyítványa is van róla, hogy az életben nem fog elhagyni.

De pl. meghalhat mert elütheti a villamos, vagy lelőheti egy ámokfutó az óvodában - főleg hogy az ismerőseid közt sok az ilyen.


Tehát benne van a pakliban, hogy elveszíted és bekattansz.

2019. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!