Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le a szűz lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a szűz lányokat?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok még nem volt barátom és ha kiderül vagy szóba kerül, mindenki olyan lenézően összenéz és vigyorog.

Meg még régebben kiderült, hogy nem is csókolóztam erre az egyik fiú azt mondta, hogy hát én nem is csodálkozom. Miért mondhatta?

Mindenkivel kedves vagyok, szolid a viselkedésem ezért kerülnek el?

Mindenki arra a lányra hajt, aki miniben jár és sok fiúval volt már, meg sokan próbálkoznak nála.

A szüzeket annyira figyelmen kívül hagyják, hogy már lenézik. Ezt miért lehet?

A tapasztalatlanság ciki? Férfiak elsősorban ti hogy látjátok mindezt?



2019. aug. 21. 18:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%

Ja hogy ez ekkora érték?


Akkor én nagy kincs vagyok.


36/f szűz

2019. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Clay Morrow ***** válasza:
71%

Én nem nézem le őket, szerintem máson se sokan, inkább a szűz fiúkat cikizik, mintsem a lányokat.

Bár általában problémások a szűz lányok, mivel elég gátlásosak stb..

2019. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom szerintem nem nézik le őket. A mai világban inkább ritkaság és egyedi dolog, hogyha valaki nem volt már 300+ emberrel 20 éves korára.

Szerintem emiatt ne stresszeld magad, hidd el a legtöbb férfi örülne annak, ha ő lehetne egy nő életében az első. Ráadásul te még fiatala vagy. 30 év fölött mondjuk már tényleg furcsa lenne, ott valami problémát jelezhet és azért nem akarnának tőled semmit.

Egyébként meg miért kellen tudnia BÁRKINEK is, hogy te szűz vagy? Így szoktál ismerkedni, hogy "szia, XY vagyok és még szűz"?

Szerintem ez nem tartozik senkire sem. Majd ha eljutsz odáig egy férfival, hogy összejöttök esetleg rákérdez akkor mondd el, de ne látszódjon rajtad.

Én is nagyon sokáig (22 éves koromig) még csak nem is csókolóztam soha, de senki nem mondta volna meg rólam igazából. Amikor összejöttem az akkori barátnőmmel, ő azt mondta azért nem mert felém nyitni, mert, hogy én ilyen nagy "nőfaló" vagyok és, hogy a "hozzá hasonlókat" biztosan semmibe veszem, meg nem is foglalkozok velük. :D

Szóval próbáld úgy csinálni, hogy ne látszódjon rajtad.

DE! Ne dobd oda magad az első jött-mentnek, ne akarj könnyű "préda" sem lenni.

2019. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban ciki normálisnak és erkölcsösnek lenni. De "a farkast sem érdekli, mit gondolnak róla s birkák". Legyél önmagad és ne mások bábja.
2019. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
4%
Valószínűleg ronda vagy, de eddig ezt nem tudatták veled. :)
2019. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Társadalomnak egyik nagy fogyatékossága az, hogy számként tekintenek a másikra, akkor leszel csókkirály, hogyha sokat csókolózol és akkor leszel lepedőakrobata, hogyha sokat szexeltél. Ez nem így van, tévedés az egész elgondolás. Az, hogy valakivel csókolózól azt alapból nem lehet elszúrni mivel, hogyha két ember igazán szereti egymást akkor nem a technikák fognak számítani, hanem a kellemes időtöltés, hogy szeretik egymás társaságát és vonzónak tartják egymás érintéseit. Ezt nem lehet elszúrni. Nem tudom honnan jönnek az ilyen urban legendek, hogy akinek nem volt senkije az béna lesz.

Inkább az a hozzáállás a ciki, hogy számként nyilvánítja az egyik a másikat és emiatt a barátságtalan hozzáállás miatt sül fel a tapasztalatlan fél és a tapasztaltabbik elkönyveli bénának. Tehát nem a szüzességgel van a gond hanem a téves embertelen szeretettelen hozzáállással. Nem lesz senki se több se kevesebb attól, mert voltak kapcsolatai. Senki se érdemli meg a lekezelést!

2019. szept. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Engem is átlagban lenéznek ha valahogy megtudják vagy szoba jön. Ez van, nem tudok vele mit tenni. Annyira már nem is érdekel
2023. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!