Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le a szűz lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a szűz lányokat?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok még nem volt barátom és ha kiderül vagy szóba kerül, mindenki olyan lenézően összenéz és vigyorog.

Meg még régebben kiderült, hogy nem is csókolóztam erre az egyik fiú azt mondta, hogy hát én nem is csodálkozom. Miért mondhatta?

Mindenkivel kedves vagyok, szolid a viselkedésem ezért kerülnek el?

Mindenki arra a lányra hajt, aki miniben jár és sok fiúval volt már, meg sokan próbálkoznak nála.

A szüzeket annyira figyelmen kívül hagyják, hogy már lenézik. Ezt miért lehet?

A tapasztalatlanság ciki? Férfiak elsősorban ti hogy látjátok mindezt?



2019. aug. 21. 18:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%

Nem is kell vele kezdeni semmit. Idegeskedni se. :)

33/f

2019. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges csak csalódott és félek, hogy a tapasztalatlanságom hátrányt fog jelenteni a másik nemmel való kapcsolatomban.
2019. aug. 21. 19:13
 13/27 anonim ***** válasza:
7%
Akiket lenéznek, azok a szűz fiúk. Szűz lánynál azért néznek össze, mert nem hiszik el, azt hiszik hogy szórakozik, főleg ha nem is csúnya. Mostanság a lányok 14 éves koruk körül elveszítik.
2019. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
23%

Csúnya vagy. Vagy elviselhetetlen.


Ha 20 évesen se akar senki, akkor azon nincs mit magyarázni.

Ez nem olyan mint a fiúknál, ha egy lányra nem mozdulnak rá ott nagyon komoly gondok vannak.

2019. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

Egy bizonyos korosztàlyra tényleg jellemző, hogy vagànynak tartjàk hogy màr nem szűzek, akik pedig azok még, azokat kigúnyoljàk.

Amikor 14-16 éves voltam,rajtam is gúnyolódtak az osztàly " menő" lànyai.

Hogy apàca vagyok, biztos jó szőrős is vagyok oda lent. Amit amúgy nem is értek hogy, hogy függ össze a szűzesség ès a szőrösség.

Semennyire se ciki. A rendes fèrfiakat ez nem zavarja.

2019. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nekem is mondták, hogy biztos nem borotválom nem értem ez honnan jön egyeseknek.
2019. aug. 21. 19:29
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert van pár hülye még nem mindenki ilyen én pl senkit nem nézek le ezért.

Legyen L F v N F tök mind 1.

2019. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is mondták, hogy biztos nem borotválom"


1. Kit érdekel hogy néhány hülye mit mond, sz@rd le.

2. Válogasd meg a barátaidat az ilyen hülyéket építsd le minél előbb.

3. Nem 1 és 2 pasi van aki a természetest szereti.

2019. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kérdező, hogy milyen társaságban mozogsz. 21 évesen lett először párkapcsolatom, akkor vesztettem el a szüzességem is. Előtte nem tapasztaltam sem lenézést, sem semmilyen más negatívumot ezzel kapcsolatban. Egyrészt, nem kötöttem mindenki orrára, nem volt a homlokomra írva, másrészt pedig azok akik mégis tudták vagy sejtették, nem foglalkoztak vele.
2019. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
91%
Fiatalok és éretlenek. Nem számít szerintem. Én is szűz vagyok, mondjuk férfi és elmúltam 30... de akkor is, ez nem lényeges.
2019. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!