Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Melyik fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Melyik fontosabb a társkeresésnél? A pénz vagy az intelligencia? Ezek alapján milyen esélyei vannak egy pályakezdő tanárnak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Az intelligencia nálam nagyon fontos, a pénz huszadrangú, keresek eleget 5 ember helyett. Az esélyeidről viszont nem tudok nyilatkozni, mert két dolgon kívül semmit nem írtál magadról.
2019. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nincsenek jó tapasztalataim pályakezdő tanárokkal, nem tudnak tanítani.

1-es mivel foglalkozol?

2019. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Az intelligencia mindenképp. De ez egyáltalán nem függ össze azzal, hogy valaki tanár. Az intelligencia nem lexikális tudást jelent, attól, hogy valaki kívülről fújja pár ezer év történelmét még lehet szörnyen ostoba.

A tanári pálya pedig két irányba mehet. Olyannal nem szivesen jönnék össze akinek annyit jelent a tanári pálya, hogy bejárogat heti 5 napot órát tartani minimális pénzért és ennyi neki a karrier. Annyi mindent lehet magaddal kezdeni tanárként. Különórák, nem tantervi dolgok oktatása másodállásként, könyvírás vagy publikálás, kutatás, stb stb. Akinek nincsenek ilyen nagyobb tervei az nem valami vonzó. Nem a pénz miatt hanem mert azokat az embereket szeretem akik mindig többre törekszenek és több irányba érdeklődnek.

2019. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Már megint te! Tegnap is törölve lett a kérdésed!


Úgy tűnik manapság eléggé silány az új tanári felhozatal, ha ennyi ésszel rendelkezik valaki, mint te.

2019. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy tanár vagyok? :)
2019. aug. 26. 14:05
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Hazudj csak magadnak, ez is csak téged minősít. Akkor vajon miért kezdő tanárt írtál? Miért nem mondjuk egy szociális gondozót, ápolót, bankárt, orvost, jogászt..stb?

Ja, mert te tanár vagy, ezért.

De remélem a gyerekeket nem neveled hazugságra.

2019. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy házsártos emberhez van szerencsénk, aki a kötekedésben leli örömét, mert kiüresedett az élete? Látod? Ezek kiszűrésére nagyon alkalmas ez a kérdés :)
2019. aug. 26. 14:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, vajon a tegnapi ugyanilyen kérdésed, ahol kezdő tanár szerepelt miért lett törölve? Linkelni már nem tudom, de újra leírom itt is, mint ott, hogy a volt kolléganőm mesélte múltkor, hogy a pedagógusok már a 70-es években is sírtak a fizetésük miatt, ugyanezt csinálják most is.

Az ország háromnegyede minimálbéren dolgozik.


Válaszommal csak tükröt tartok eléd és a reakciód nem múlta fölül a várakozásomat, mi szerint legjobb védekezés a támadás.

Mit érsz a pénzeddel és intelligenciáddal, ha önbizalomhiányos vagy, megcsalod a párod, nem tudsz kompromisszumot kötni..stb.

2019. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A tükröt köszönöm ;) Én is azt próbáltam tartani eléd :)
2019. aug. 26. 14:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha pénze van,de nekem az intelligencia fontosabb.
2019. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!