Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Melyik fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Melyik fontosabb a társkeresésnél? A pénz vagy az intelligencia? Ezek alapján milyen esélyei vannak egy pályakezdő tanárnak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 13:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennék házsártos, mert megkérdeztem, hogy miért pont a pályakezdő tanárt választottad ide?

Csak hallgatsz mint sz..r a fűben, de válaszolni meg luxus tőled.

2019. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Vicces vagy :)
2019. aug. 26. 14:30
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az intelligencia sokkal többet ér, mint a pénz.
2019. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

A talpraesettség és az érzelmi intelligencia nekem fontosabb. Volt már "okos" pasim, igazából semmi pluszt nem adott a kapcsolathoz. Sőt inkább rivalizált velem állandóan, senki semmiben nem lehetett jobb. Ha levertem egy játékban, akkor úgy duzzogott, mint egy ovis.

Ezért is lett vége.

Egy gazdag férfi, aki nem sóher, sokkal többet tudna tenni a kapcsolatba. ;)

2019. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Egy 30 as tanár már érett, jobban tud tanítani, ért a nők nyelvén is. Majd beérsz. Átlagos bért hazaviszel azzal (ha egyetemet végzel) plusz kiegészítésekkel. A többi rajtad áll, hogy állsz a nőkhöz.
2019. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem a pályakezdő tanár nem pálya, de nem a pénzhiány, hanem a kor miatt. 30 éves vagyok, nekem egy 23-24 éves srác már túl fiatal, nem is hasonló az élettapasztalatunk.

Amikor ilyesmi idős voltam, akkor tanárnál rosszabbul kereső sráccal is összejöttem és több évig voltam vele kapcsolatban. Az intelligencia, olvasottság, műveltség nálam mindig kulcskérdés ismerkedéskor. A pénz is fontos bizonyos szinten (tételezzük fel, hogy a kortosztályomban keresünk: ne alkalmi munkákból, seftelésből, szerencsejátékból meg Bp-n fizikai közmunkából éljen... és igen, nem olyat várok el, amit nem tudok teljesíteni, mert én vmivel átlag fölött keresek, nem avont adok el meg sufni műkörmözöm munka gyanánt... illetve intelligensen költse el a pénzét, legyen jó a pénzügyi kultúrája).

2019. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!