Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos helyen áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos helyen áll a nők többségénél a pénz, izomzat, magasság és péniszméret és mennyire fontos nekik az intelligencia, kedvesség figyelmesség?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 17:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
a péniszméret a figyelmesség után
2019. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

Első kérdésem nyilván a faszméret, utána kérem a legutóbbi bankszámlakivonatát.


Az az igazság Kérdező, hogy ezek közül bármelyikből hiányt szenvedsz, az előnytelen, kivéve talán az izomzatot. Intelligencia, EQ, önfenntartás az abszolút minimum amit keres az ember. Magasság/pénisz az sajna adott, de ott is inkább csak az átlagon alulit/felülit találják kevésbé vonzónak.

2019. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

1. Intelligencia

2. Izomzat (nem konditermi, hanem ne legyen puhos, dagadt)

3. Kedvesség

4. Pénz

5. Magasság

6. Péniszméret (nem mérvadó)


42/N

2019. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

Kinek mi.

Pénz: kb annyit keressen, mint én. Ez már teljesen jó. Vagy ha nem, akkor törekedjen a fejlődésre, előrehaladásra.

Izomzat: jó ha van, de igazából csak a szélsőségek taszítóak (a full izom pont úgy, ahogy a 0 izom)

Magasság: legyen nálam magasabb. 156 centi vagyok, nem túl magas a léc.

Pénisz méret: ne legyen cérna, és lehetőleg koktélvirsli se. De az átlag ebből is teljesen rendben van.

Intelligencia: számomra elengedhetetlen. Intelligencia szükséges a problémák megoldásához, kezeléséhez is. Ha párom ilyesmire nem képes, mert primitív, egyszerű lélek, nem tudok vele mit kezdeni. És persze a jó beszélgetéshez is alapkellék.

Kedvesség: nyilván legyen hozzám kedves. Azt nem bánom, ha másokhoz nem végtelenül az, mert a túlzott "adakozás" a kapcsolat és a közös élet rovására mehet. Ne legyen szívtelen dög, de ne is legyen olyan, aki ha megkérik valamire, nem tud nemet mondani.

Figyelmesség: szintén nem rossz, ha párom figyelmes velem, de nagyon össze tudja zavarni az embert, ha MINDENKIHEZ FOLYTON figyelmes. Kissé zavaró, és rengeteg félreértésre adhat okot a túlzott mennyiség.

Ami kimaradt, de nagyon hiányolom a felsorolásból: humor, kitartás, önállóság.

Sorrendet nem állítanék, mert igenis mindennek meg kell lennie.

2019. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%

Nálam az első a magabiztosság, férfiasság, de neki ugrok így is.


1.magasság

2.intelligencia

3.kedvesség, figyelmesség

4.péniszméret

5.pénz

6.izomzat.


4-5 között sokat gondolkoztam kb. egy szint


A kisugárzást szeretném meg kiemelni, passzoljon a kémia.

2019. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
9-es vagyok. Kinek nem tetszett a válaszom hogy 0%-osra lettem pontozva? 😂😂😂
2019. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tanulsagos válaszok.
2019. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!