Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj a hagyományos női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a hagyományos női férfi szerepekkel?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtem egy férfival, elbeszélgettünk, szimpatikus volt. Volt egy randi is, ott egy csók is elcsattant. Aztán szóba jöttek a férfi női szerepek és én kifejtettem hogy nekem fontos a hagyományos férfi női szerepek megléte egy kapcsolatban, ennek hatására azonnal tiltott engem. Miért kell emiatt tiltani valakinek? Mi a baj ezzel?
2019. szept. 12. 18:34
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Kérdező, csak azt mondd meg, hogy amíg nincs gyerek addig dolgoznál?


Ha igen, holnap össze is házasodhatunk :D


Nyilván addig dolgoznék de kevesebbet mert a férfi a családfenntartó

2019. szept. 12. 19:27
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

Az volt a gáz hogy te tőle is elvartad volna hogy hozza a szerepét.

Inkább anyukákra van szükség, nem "tradicionális nőkre". Az anyuka ugye otthon is rendet tart, de kenyérkereso is egyben, ráadásul az ég világon minden elvaras nélkül szereti a férfit.

2019. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:28


Ja persze. Mert létezik ilyen nő.. xddd

Sokkal gyakoribb, hogy a férfi dolgozzon, keressen többet, mint a nő, de közben azonos munkáért azonos bér járjon, ha hazamegy főzzön, járjon boltba, mosson, ne járjon el sehova, legyen férfias, cserébe "anyuci" veszi a fáradtságot és lemegy kocogni heti 2xnés elmegy fodrászhoz, hogy formás maradjon, de néha ez sem...

2019. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értelmezte, hogy innentől neki kell majd eltartania téged és rögtön alárittyentesz majd 3 puját.
2019. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
97%

Nos, ha ez nem kamu kérdés, és ha már női-férfi szerepek: a gyerekvállalás közös dolog, tehát közös felelősség és teher. A gyereknek meg szüksége van anyára és apára is, bizony! Ha te úgy gondolod, hogy a párodnak kell kidolgozni a belét, hogy te otthon maradhass, akkor egyrészt ugye a férfi nagyobb egészségügyi kockázatnak van kitéve, a stressz valószínűleg hamar ki is csinálja, a gyereknek meg nem nagyon lesz apja, mert csak esténként latja csak, akkor is hulla fáradtan.

Eközben talán szépen belé is ivódik, hogy ha férfi vagy önmegvalósíthatsz, saját keresetet lesz, stabil munkád, meg persze a családfenntartás terhe 100%-ban rajtad, ellenben gyereknevelésben meg kb. nulla. Anyu meg aputól függ, mert nincs keresete, ambíciója, és teljesen megfelel neki a kiszolgáltatott élet.

Netán ha elhagynak, márpedig a válási statisztikák alapján erre jó nagy esély van, akkor meg azt sem tudod majd, mihez kezdj.

Nyugdíjad dettó, sokra ne is számíts így.


Plusz ehhez az élethez olyan férfira van szükséged, aki eltartja az egész családot, és emellett képes a jövőre (autócsere, lakásfelújítás, egyetem, albérlet, esetleg valami alap a gyerekek lakásához, betegség stb.) félre is tesz. Tényleg nem érted, mi a probléma a felfogásoddal vagy csak egy troll vagy?

2019. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván addig dolgoznék de kevesebbet mert a férfi a családfenntartó"


Oszt amíg nincs gyerek milyen családot tart fent?

2019. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Savlekotő ***** válasza:
96%
Én is letiltottalak volna ha ilyet írsz,ismerkedés fázisban,két nő típus nem kellett soha,az egyik a buta tanulatlan belenevelték h csicskának tenyészállatnak jó szolgalelkű lemegy kutyába csicska típus,a másik meg a vallás sérült prüd aki a farkam is csipke kesztyűben fogná meg ha megfogná egyáltalán.. Ő járt jól a letiltással. Üdv egy normális férfi akivel nővel él nem imitátorral..
2019. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
95%

Amit felvázolsz, az számomra is visszataszító. Az egyenlőség híve vagyok. Egyenlő munka, egyenlő rész a gyereknevelésben, egyenlő rész a házimunkában. Ez így van jól. Amit te csinálnál az manapság otthon lébecolásnak számít, lusta vagy, és büdös számodra a munka. Nekem meg nincs kedvem senkit sem eltartani...


De majd találsz egy balekot, nyugi! 🙂

2019. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
92%

Ezen csak röhögni lehet :)


Elég kamugyanús a kérdés :)

2019. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Más az igénye, mások az emberek igénye, elvárása Ez kb. olyan, mint a mobilok elterjedése: ma már szinte csak tapizós van, nyomógombos nem nagyon.

Másrészt pedig a mai fiatalabb korosztály, már nem nagyon érti a hagyományos szerepeket, mert nem abban nevelkedett.

2019. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!