Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj a hagyományos női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a hagyományos női férfi szerepekkel?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtem egy férfival, elbeszélgettünk, szimpatikus volt. Volt egy randi is, ott egy csók is elcsattant. Aztán szóba jöttek a férfi női szerepek és én kifejtettem hogy nekem fontos a hagyományos férfi női szerepek megléte egy kapcsolatban, ennek hatására azonnal tiltott engem. Miért kell emiatt tiltani valakinek? Mi a baj ezzel?
2019. szept. 12. 18:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
Azért tiltott le, mert kb. azonnal közölted vele, hogy téged el kell tartani, nincs semmi ambíciód. Te most komolyan semmi többre nem vágysz?
2019. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem csoda, ha egy ilyen szövegre letiltott.
2019. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
De ez férfi női szerep, szüleimnél is így volt. Nem eltartás, mert is aktívan csinálnám a házi munkát.
2019. szept. 12. 18:59
 14/31 anonim ***** válasza:
69%

64%


Független párkapcsolatban is lehet az ember. Nekem a függetlenség azt jelenti, hogy megállok a saját lábamon és ennek semmi köze ahhoz, hogy van-e valakim vagy nincs. Egyszerűen csak nem vagyok kiszolgáltatott helyzetben és ezt nem adnám fel semmiért és senkiért. Nekem ez érték, nem kell ezzel egyetérteni. Macskáim amúgy nincsenek, boldog, jól működő házasságom - gyerek nélkül - viszont van, szóval kissé mellélőttél ;)

2019. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy a régi jó férfiakból/nőkből nem maradt semmi. :D


[link]

2019. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy és hol akarsz jó háziasszony lenni? :)
2019. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
88%
13: Szüleid idejében talán apud keresett annyit, hogy eltartsa anyut. De ma, amikor 100ezer egy albérlet és átlag 200ezer a fizu, nem lehet 100ezerből két embernek megélni mindennel együtt a közös jövőt építve! Úgy már működik, ha a nő is keres 200at és a férfi is.
2019. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, csak azt mondd meg, hogy amíg nincs gyerek addig dolgoznál?

Ha igen, holnap össze is házasodhatunk :D

2019. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%
Én azt vallom, férfi és nő is dolgozik, és mindkettő neveli a gyereket és mindkettő ellátja a házimunkát. Így normális. F
2019. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
73%
Szégyen,hogy még mindig vannak ilyen nők,mint a kérdező.
2019. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!